"Kıpırdama pislik" repliği öksüz kaldı! Polis Akademisi'nin efsane ismi evinde ölü bulundu - Son Dakika

"Kıpırdama pislik" repliği öksüz kaldı! Polis Akademisi'nin efsane ismi evinde ölü bulundu

08.01.2021 09:18

Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen efsane film serisi Polis Akademisi'nde 'Laverne Hooks' karakterine hayat veren oyuncu Marion Ramsey, Los Angeles'taki evinde ölü olarak bulundu. Ünlü oyuncu "Kıpırdama pislik" repliği ile efsaneleşmişti.

1
Televizyon kanallarında bir dönem sıkça yayınlanan Polis Akademisi serisinde canlandırdığı Laverne Hooks karakteriyle hafızalara kazınan Marion Ramsey, 73 yaşında hayata gözlerini yumdu.

2
Roger Paul Inc.'deki yönetim ekibi tarafından ölümü açıklandı. Aktrisin son günlerde hasta olmasına rağmen bir neden belirlenemedi.
3
"Kıpırdama pislik" repliğiyle hatırladığımız ufak tefek bir yapıya sahip olan 73 yaşındaki oyuncu bugün Los Angeles'taki evinde öldü.
4
Ramsey'in yer aldığı diğer yapımlar arasında sinema filmleri; Recipe for Disaster ve Return to Babylon ile televizyon yapımları; SyFy prodüksiyonu Lavalantula ve 2 Lava 2 Lantula sayılabilir.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika 'Kıpırdama pislik' repliği öksüz kaldı! Polis Akademisi'nin efsane ismi evinde ölü bulundu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement