Polis Akademisi'nin yürek hoplatan şarışını Çavuş Callahan'a bir de şimdi bakın! - Son Dakika

Polis Akademisi'nin yürek hoplatan şarışını Çavuş Callahan'a bir de şimdi bakın!

Efsane komedi serisi Polis Akademisi'nin yürek hoplatan sarışın çavuşu Leslie Easterbrook şimdilerde 69 yaşında ve güzelliğinden çok bir şey kaybetmemiş. İşte Akademi'nin cesur sarışını Çavuş Callahan...

1
90'lı yılların efsanesi Polis Akademisi serisinde Çavuş Callahan karakterini canlandıran Leslie Easterbrook'u birçok kişi hiç unutmamıştır.
2
Akademinin cesur, sert ve başarılı çavuşu olan Easterbrook'u görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

3
Polis Akademisinin hem korkulu rüyası hem de birçok öğrencinin platonik aşkı olan Çavuş Callahan karakterini canlandıran başarılı oyuncunun şimdilerde ne yaptığı ise merak konusu oldu.
4
69 yaşındaki oyuncu şimdilerde sayısız filmde yan rollerde yer alıyor.
5
İşte Akademinin efsane sarışının son hali...
6
7
8
Temmuz 2019'da verdiği bir ropörtajda Laverne & Shirley'de canlandırdığı Rhonda Lee rolünü önceki filmde küçük bir rolle kazandığını dile getirmişti.
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 08.03.2020 11:35

Son Dakika Polis Akademisi'nin yürek hoplatan şarışını Çavuş Callahan'a bir de şimdi bakın! - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor