Polis baskını ortaya çıkardı! Canavar aile, 4 çocuğu tahta kafese kilitleyip işkence etti - Son Dakika

Polis baskını ortaya çıkardı! Canavar aile, 4 çocuğu tahta kafese kilitleyip işkence etti

11 gün önce

ABD'nin Alabama eyaletinde bir anne, büyükanne ve büyükbabanın 4 çocuğu tahta kafese kilitleyip işkence ettiği ortaya çıktı.

1
ABD'nin Alabama eyaletindeki Lee County şehrinden Şerif Jay Jones, 30 yaşındaki anne Kylla Michelle Mann, 69 yaşındaki büyükbaba James Bond ve 66 yaşındaki büyükanne Pamela Bond'un çocuk istismarından tutuklandığını duyurdu.

2
Polis, Alabama-Georgia sınırına yakın küçük bir şehir olan Smiths İstasyonu'nda yaşayan canavar aileyi, 13 Ocak'taki sağlıklı yaşam kontrolü sırasında buldu.
3
Lee County polisi, evde ilginç bir şekilde tahtadan kafes olduğunu, başta bebek beşiği sandığını ama kilit ve çivilerle kaplı olduğunu söyledi.
4
Evde 3, 4, 10 ve 11 yaşlarında dört çocuk vardı.
5
Polis, 2 gün sonra bir arama emri alıp evi incelemek için eve geri döndü. 66 yaşındaki Pamela Bond, 69 yaşındaki James Bond ve 30 yaşındaki Kylla Mann'ı tutukladı.
6
Şimdi her biri ağırlaştırılmış çocuk istismarı ve pervasız tehlikeye maruz bırakma suçlamasıyla hapse atıldı.
7
Lee County Şerif Ofisi, 4 çocuğun bakımı için seferber oldu.

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 12:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri