Polis Bile Şaşkına Döndü - Son Dakika

Polis Bile Şaşkına Döndü

18.02.2011 10:52

1
Tunus'taki siyasi karışıklıktan kaçan binlerce mülteciyle başı ağrıyan İtalya, ülkeye kaçak giren 4 Faslı karşısında şaşkına döndü. Aralarında 2 yaşında bir bebeğin de olduğu kaçakların, 36 saat boyunca araba bagajında ve araba üstündeki paketin içinde yolculuk ettiği belirlendi.

2
İtalya polisinin düzenlediği ve 3 kişiyi tutukladığı operasyon, insan kaçakçılığında kullanılan "insanlık dışı" bir tarzı daha ortaya koydu. Perugia polisi, Faslı bir adam, eşi ve 2 yaşındaki çocuğu ve 1 Bulgaristanlının 3-4 bin Euro arasında para ödeyerek, ülkeye kaçak girdiğini belirledi. Polis kamerası, Yunanistan'dan İtalya'ya giriş yapan insan tacirlerinin kaçak göçmenleri ülkeye, araba bagajında ve arabanın üstüne yerleştirdikleri kalın bir naylonun içinde soktuklarını görüntüledi.
3
Göçmenlerin 36 saat süren yolculuklarını ise arabadan dışarı çıkmamak için yanlarındaki çok az su ve yiyecekle yaptığı ortaya çıktı. Polis, kaçak göçmenlerin muhtemelen İtalya üzerinden Tunus, Libya ve Türkiye'yi geçiş yolu olarak kullanma planları yaptığını belirtti.

Son Dakika Polis Bile Şaşkına Döndü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı