Polisi Böyle Linç Ettiler - Son Dakika

Polisi Böyle Linç Ettiler

10 yıl önce

1
Hindistan'ın Müslümanların çoğunlukta olduğu Cammu-Keşmir eyaletinde, Yeni Delhi hükümetini protesto eden göstericilere polis müdahale edince, çıkan olaylarda 2 kişi öldü. Çıkan çatışmalarda göstericilerin bir polisi dövmesi de kare kare fotoğraflandı.

2
Polis, Sopore kentinde geçen Cuma günü düzenlenen eylemde Hintli milis güçlerinin 3 kişiyi öldürmesini protesto için düzenlenen gösteride en az 20 kişinin yaralandığını belirtti.
3
Keşmir'de son iki haftada hükümet güçlerince öldürülenlerin sayısı 8'e ulaştı.
4
Protestoların yayılmasını önlemek için, Keşmir'in sertlik yanlısı ayrılıkçı lideri Seyid Ali Şah Gilani ve onlarca ayrılıkçının tutuklandığı, ılımlı lider Mirveyz Ömer Faruk'un da ev hapsine alındığı belirtildi.

5
Keşmir'de ondan fazla ayrılıkçı örgüt, Hindistan'dan bağımsızlık kazanmak ya da Pakistan ile birleşmek için 1989'dan bu yana Yeni Delhi hükümetine karşı mücadele veriyor.
6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 28.06.2010 04:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı

Son Dakika Haberleri