Son Dakika Haberleri: Polislerden İşaret Diliyle İstiklal Marşı

Polislerden İşaret Diliyle İstiklal Marşı

7 yıl önce

Adana'da Emniyet personeli, "Hizmette Engel Yok" projesi kapsamında düzenlenen sertifika töreninde İstiklal Marşı'na işaret diliyle eşlik etti.

1
Adana İl Emniyet Müdürlüğü ile Seyhan Belediyesi'nin yürüttüğü, Çukurova Kalkınma Ajansı'nın da desteklediği, engelli ve yaşlıların güvenlik hizmetlerine erişimini kolaylaştırmayı hedefleyen proje tamamlandı.
2
Proje kapsamında işaret dili eğitimi alan 30 personele sertifika verilmesi ve emniyet birimlerinde kullanılacak 16 tekerlekli sandalye teslimi için İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi.
3
İşitme engellilere hizmet verilebilmesi için proje kapsamında özel eğitim alan personel, saygı duruşunun ardından söylenen İstiklal Marşı'na işaret diliyle eşlik etti.
4
5Haber Yayın Tarihi: 13.11.2013 05:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!