Politikacının eşi Zoom toplantısı sırasında çırılçıplak kamerada görününce olanlar oldu! - Son Dakika

Politikacının eşi Zoom toplantısı sırasında çırılçıplak kamerada görününce olanlar oldu!

02.04.2021 14:28

Güney Afrika Geleneksel Liderler Ulusal Evi Üyesi politikacı Xolile Ndevu, Zoom üzerinden Kovid-19 kriziyle ilgili olarak arkadaşları ile beraber toplantı yaptığı sırada, eşi tamamen çıplak bir şekilde kameranın görüş alanına girdi. Kamerayı kapatan toplantı başkanı, politikacıya sürekli böyle bir duruma şahit olduğunu söyleyerek sert çıktı.

1
Siyasetçi, eşinin arkasında çıplak bir şekilde göründüğü fark etmedi. Toplantının başkanı Faith Muthambi, durumu fark eder etmez Xolile'nin kamerasını kapatıp kendisine eşinin kamerada çıplak göründüğünü söyledi.
2
Ndevu, başkanın uyarısı üzerine bu tür olayların Zoom toplantılarında çok kez meydana geldiğini ve bunun ilk olmadığını söyleyerek özür diledi.
3
Bunun üzerine başkan, Ndevu'ye "Ama ne zaman sizinle toplantı yaparsak hep böyle olaylar ile karşılaşıyoruz" dedi.

4
Ndevu, ellerini yüzü ile kapatarak tamamen toplantıya odaklandığı için arkasında ne olur bittiğini bilemediğini söyleyerek tekrar özür diledi.
5
Ndevu daha sonra yaptığı açıklamada, teknolojiye yabancı olduklarını ve teknoloji konusunda eğitim almadıklarını, bu nedenle böyle bir vakanın yaşandığını söyledi.
6

Son Dakika Politikacının eşi Zoom toplantısı sırasında çırılçıplak kamerada görününce olanlar oldu! - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler