Popstar'ın Tarkan'ı Abidin Özşahin şimdiki mesleği ile şaşırttı - Son Dakika

Popstar'ın Tarkan'ı Abidin Özşahin şimdiki mesleği ile şaşırttı

13.01.2020 17:37

Kanal D ekranlarında 2004 yılında yayınlandığında büyük bir fenomene dönüşen Popstar yarışmasının en favori yarışmacı Abidin Özşahin bakın şimdi ne iş yapıyor.

1
16 yıl önce tüm Türkiye'yi ekranlara kilitleyen ses yarışması Popstar ile hayatımıza giren Abidin Özşahin, şimdiki mesleği ile şaşırtıyor.
2
2004 senesinde müzik yarışması furyasının ciddi başlangıçlarından olmuştu Popstar. Yarışmacısından sunucusuna, jürisinden orkestrasına herkesi ünlü etti. Ama bu ün kalıcı olamadı, her zamanki gibi bir süre geçtikten sonra unutulup gittiler.

3
Megastar Tarkan'a benzerliği ile büyük ilgi gören fenomen yarışmacı artık kariyerine bambaşka sektörde devam ediyor.
4
Kimi kendi imkanlarıyla müziğe devam etti kimi ise sektörü tamamen bırakıp kendilerine farklı alanlarda iş imkanı buldu.
5
Yarışmanın en fovori isimlerinden ve Tarkan'a olan olan benzerliği ile dikaktleri üzerine çeken Abidin Özşahin yarışmanın birincisi olmuştu.

Albüm çıkardı, 'Boşuna' ve 'Zırzır' şarkıları da epey tuttu ama sonu gelmedi. Hatta Ütopya programında bile yarıştı. Kayboldu gitti...

6
Sesinin yanında yarışmanın bir diğer favori isimlerinden olan Firdevse gönlünü kaptırmış, ikili uzun süre gündemin en çok konuşulan ismi olmuştu.
7
Abidin Özşahin şimdilerde Kurumsal İletişim ve Marka Danışmanı olarak hayatını sürdürüyor.
8
Bu alanda kendini bir hayli geliştiren ve uzmanlaşan Abidin Şahin, onlarca akademik eğitimden geçti.
9
Kişisel internet sayfasında mesleğiyle ilgili detayları paylaşan Abidin Özşahin'in sosyal medya hesabında da hatrı sayılır bir takipçisi bulunuyor.

10
Abidin Özşahin kimdir?
Abidin Özşahin kimdir?
7 Temmuz 1977 yılında Adana'da doğan Abidin Özşahin, Türk Pop Rock Müziği ile Popstar yarışmasına damgasını vurmuş ve yarışmanın ilk senesinde şampiyon olmuştu.

11
12
13

YORUMLAR (4)
  • SEDAT: TÜRKİYEDE ŞU AN GENÇLERİN GELİP ŞARKI SÖYLEMESİ KADAR GÜZEL BİŞEY YOK OSES TÜRKİYEDE BANA GÖRE ON NUMARA BİR YARIŞMA Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • şakir: o ses türkiyede gereksiz bir yarışma..sadece yapmacık insanlardan oluşan jürisi para kazanıyor..hele seda sayan ve hadisenin sahte gülüşleri çok göze batıyo Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Popstar'ın Tarkan'ı Abidin Özşahin şimdiki mesleği ile şaşırttı - Son Dakika


Advertisement