Son Dakika Haberleri: Popstar yıldızı nasıl öldü?

Popstar yıldızı nasıl öldü?

12 yıl önce

1
Popstar yarışmasıyla üne kavuştu. Sonra unutuldu. Cesedi ise ilginç bir yerde bulundu

2
ABD'li genç kız Paula Goodspeed 2006 yılında ABD'de Popstar yarışmasıyla üne kavuştu. Ancak şov programı bittikten sonra genç kız hayran kitlesi tarafından büyük bir hızla unutuldu.

3
Üç yıl sonra ise genç kızın cesedi ünlü ABD'li şarkıcı Paula Abdul'un evinin önünde bir arabada bulundu. Polis talihsiz kızın yüksek dozda uyuşturucu alarak intihar ettiği sonucuna vardı.
4
Ancak Paula Goodspeed'in ölmeden önce aracıyla ünlü yıldızın evinin önüne gitmesi ilginç. Çünkü Paula Popstar'a yarışmacı olarak katıldığında şarkıcı Paula Abdul da jüri üyesi olarak görev yapıyordu.

5
Kızlarının öldüğünü öğrenen aile ise bu acı haberle yıkıldı. Paula'nın annesi, kızının Paula Abdul'a ölürcesine taptığını söyledi.

6
İşte Paula'nın kapısında öldüğü adaşı ve meslektaşı Paula Abdul

7
8
9
10
11
12
13
14

15
16
17
18
19
20
21
22Haber Yayın Tarihi: 14.11.2008 10:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!