Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü - Son Dakika

Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü

01.12.2020 15:01

Avustralyalı model Alex Baxter poz verme uğruna göl kenarında bulunan kayalığın üzerine çıktı. Dengesini kaybedip kayalıklardan düşen genç modelin elbisesi başına geçince sosyal medyada alay konusu oldu.

1
Alex, çıktığı kayalık üzerinde en iyi poz açısı yakalamaya çalışırken aniden dengesini kaydedip aşağı düşünce iç çamaşırı ve bacakları göründü.

2
Karijini bölgesinde bulunan şelalede bulunan kayalıktan kayarak göl suyuna şiddetli bir şekilde düşen model, düştüğü anların videosunu hesabında "Doğanın intikamı " notuyla paylaştı.
3
Video kısa sürede binlerce beğeni alırken bazı kullanıcılar, Instagram'da sırf bir poz koymak için uzak yoluculuk yapmanın ve şekilden şekilden girmenin yanlış olduğunu söyledi.
4
Bazıları ise, "Keşke bu tür kazalar tüm modellerin başına gelse" yorumunu yaptı.
5
6
7
8

Son Dakika Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor