Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum! - Son Dakika

Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum!

18.11.2019 09:10

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in üçüncü çocuğu Prens Andrew, kendisine yöneltilen cinsel taciz suçlamaları karşısında sessizliğini bozdu.

1
İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in oğlu Prens Andrew, Virginia Giuffre tarafından kendisine yöneltilen taciz suçlamalarına yanıt verdi.
2
Virginia Giuffre'nun iddialarına göre, onlarca kadına tecavüzle yargılanan ve kaldığı hücrede ölü bulunan ünlü milyarder Jeffrey Epstein, Virginia Giuffre'yi, Kraliçe Elizabeth'in üçüncü oğlu olan Prens Andrev ile tanıştırmış ve üç kere cinsel ilişkiye zorlamıştı.
3
Virginia Giuffre'yi cinsel ilişki kölesi yaptığı iddia edilen Prens Andrew, iddialar karşısında suskunluğunu BBC'ye bozdu. 59 yaşındaki Prens, "Gerçekleşmedi, kesin bir dille söyleyebilirim ki hiçbir zaman olmadı. Bu kadınla asla tanışmadım, hiçbir anım yok" diyerek tüm suçlamaları reddetti ancak geçmişe dair ortaya çıkan bir fotoğrafta, Prens'in elini, Giuffre'nin beline attığı görülüyor.
4
Prens ayrıca, Giuffre ile cinsel ilişkiye girdiği belirtilen gece, çocuklarını pizzacıya götürdüğünü ve ailesiyle vakit geçirdiğini söyledi. Henüz 18 yaşındayken Prens Andrew'in cinsel ilişki kölesi olduğunu söyleyen Giuffre ise, Londra'daki bir gece kulübünde dans ederken Prens Andrew'ün aşırı terlediğini, deodorant kullandığını ve gecenin devamında ilişkiye girdiklerini söyledi.
5
Prens Andrew bu iddiayı, Falkland Savaşı'nda yaşadığı bir travma nedeniyle vücudunun ter üretmediğini söyleyerek yalanladı.
6
Prens Andrew'in yanıtları, İngiliz basınında gündem oldu. 'Cinsel ilişkiye giremezdim çünkü pizzacıdaydım', 'Tek kelime pişmanlık yok', 'Ter de yok pişmanlık da' gibi bir yığın iğneleyici manşet atıldı.
7
Beden dili uzmanı Darren Stanton ise, Prens'in yayına fazlasıyla hazırlıklı bir şekilde geldiğini belirterek yanıtlarının çelişkili olduğundan söz etti.
8
Ayrıca Prens Andrew, pedofili iş insanı Epstein'le ilişkisini bitirdiğini söylemiş ancak söz konusu tarihten sonra birçok kez birlikte görüntülenmişti.
9
İngiliz halkının nefretini kazanan Prens Andrew'in, 2000'li yılların başında genç kadınlarla verdiği pozlar ise kafaları karıştırdı. İşte o pozlar...
10
11
12
13

Son Dakika Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum! - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi