Son Dakika Haberleri: Prens görkemli bir düğünle dünyaevine girdi

Prens görkemli bir düğünle dünyaevine girdi

4 yıl önce

1
Tiran'da gerçekleşen düğünde, Arnavutluk Prensi 2'nci Leka Zogu ile Elia Zaharia evlendi.
Tiranda gerçekleşen düğünde, Arnavutluk Prensi 2nci Leka Zogu ile Elia Zaharia evlendi.
Arnavutluk Prensi 2'nci Leka Zogu, ülkenin en ünlü ses sanatçısı ve artisti Elia Zaharia ile başkent Tiran'da dünyaevine girdi.

2
Arnavutluk hükümeti tarafınca müzeye dönüştürülen, Kral Zogu'nun sarayında özel izin ile Prens 2. Leka Zogu ve Elia Zaharia'nın nikah töreni gerçekleşti.

3
Düğün ise Tiran'ın en ünlü otelinde gerçekleşti. Nikah ve düğün için 2,5 milyon euro (Yaklaşık 8 milyon 550 bin TL) harcandı.

4
Resmi nikahı Tiran Belediye Başkanı Erion Veliyay; imam nikahını ise Tiran Baş İmamı kıydı.
Resmi nikahı Tiran Belediye Başkanı Erion Veliyay; imam nikahını ise Tiran Baş İmamı kıydı.
5
Ardından alkışlar eşliğinde yüzükler takıldı.
Ardından alkışlar eşliğinde yüzükler takıldı.
6
Nikah töreninde, İngiltere, İspanya, Almanya, Yunanistan, Avusturya, Belçika, Ermenistan, Mısır, İtalya, İran, Lüksemburg, Liechtenstein ile Rusya prens ve prensesleri, kraliyet aile üyeleri, dünyanın önde gelen iş adamlarının yanı sıra ses sanatçıları hazır bulunurken, Arnavut siyasetçilerinden kimse katılmadı.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25Haber Yayın Tarihi: 10.10.2016 01:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti 'Aşk ile çalışan yorulmaz!' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakın günde kaç saat uyuyor! Uçakta mide bulandıran görüntü! Islak çoraplarını pencereye astı Deprem Kahini'nden korkutan uyarı! Bu kez tarih verdi Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada