Son Dakika Haberleri: Prens Harry'nin, eşi Meghan'ı uyarması sosyal medyanın diline düştü!

Prens Harry'nin, eşi Meghan'ı uyarması sosyal medyanın diline düştü!

2 ay önce

Kraliçe 2. Elizabeth'in doğum günü için düzenlenen geçit töreninde, Prens Harry'nin, arkasına dönüp kendisine bir şeyler söyleyen Meghan'ı uyarma şekli sosyal medyayı salladı.

1
Kraliyet Ailesi hayranları, geçtiğimiz Cumartesi günü Kraliçe 2. Elizabeth'in doğum gününde Buckingham Sarayı balkonunda öyle bir an yakaladı ki Prens Harry ve Meghan Markle sosyal medyanın diline düştü.
2
Meghan Markle, arkasına dönüp Sussex Dükü Harry'e bir şeyler söyler. Sonra bunu tekrar yapar. Ulusal marş başlarken arkasına dönen Meghan'a mimikleriyle tepki verip 'önüne dönmesini' söyler.
3
Dudak okuyucusu Tina Lannin'e göre, Harry şöyle diyor: "Hayır, yapma! Önüne dön."
4
Tam o an Ulusal Marş çalmaya başlar.
5
Prens sert ifadesini korurken, Meghan garip bir şekilde geri döndü ve yüzüne hemen manalı bir tebessüm kondurdu.
6
Twitter'da Prens Harry ve Meghan gerilimi olay oldu!
Twitterda Prens Harry ve Meghan gerilimi olay oldu!
Bu an Twitter'da da olay oldu. İşte o tweetlerden bazıları..."Prens Harry, Meghan Markle'ı öyle tersledi ki, ağlamaya başlayacak gibi görünüyordu."
7
"Bir şey söylemek istersin ve kasırga gibi geri döndürür."
8
"Halbuki araba gezintisi sırasında daha mutlu görünüyorlardı."
9
"Görüyorum ki Meghan hala protokolü izlemiyor, Harry onu düzeltmek istedi ve sert bir şekild euyardı. Sonunda döndü ve ağlamaya başlayacak gibi görünüyordu.


Haber Yayın Tarihi: 15.06.2019 10:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Müge Anlı ile Güven Bana'ya damga vuran Game of Thrones sorusu! Bu pizzayı bitiren çeyrek altını götürüyor! 71 yıl 1 yastıkta kocayıp 12 saat arayla öldüler! La Casa de Papel'de şok gelişme! Berlin yaşıyor mu? 40 yıldır saçını ne yıkıyor ne de kesiyor! Sebebi şoke edici