Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı - Son Dakika

Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı

19.04.2021 09:31

Geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth'in eşi Prens Philip, aile üyelerinden sadece 30 kişinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Törende birçok dikkat çeken detay yer aldı. Ailenin erkek üyeleri, Kraliçe'nin kararıyla üniforma giymezken, kadınları şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Saray'ın gelini Kate Middleton ise tepeden tırnağa kusursuzdu.

1
İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in eşi Edinburgh Dükü Prens Philip defnedildi.
2
Prens Philip için Kraliyet ailesinin resmi konutlarından olan Windsor Kalesi'nde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze aracına Prens Phillip'in çocukları Prens Charles, Andrew ve Edward ile Prenses Anne ve Kraliyet ailesinin diğer üyeleri eşlik etti. Tüm dünya bu töreni canlı takip etti.

3
Cambridge Düşesi, basın mensuplarının odaklandığı isimlerin başında geliyordu. Cambridge Düşesi Kate Middleton, geçen hafta Prens Philip'in ölüm haberi duyurulduğundan beri ilk kez görüntülendi.

4
Middleton, yıllar boyunca sayısız kraliyet etkinliğine katılmış olmasına rağmen, bu tören düşesin katıldığı ilk büyük kraliyet cenazesi oldu.
5
Üç çocuk annesi Kate, eşi Prens William ile Windsor'a giderken siyah bir yüz maskesi ve dantel duvaklı bir şapka taktı. Fotoğrafları çekilen Kate Middleton'ın Kraliçe'nin incilerini taktığı dikkat çekti.
6
Bu kolyeyi daha önce İkinci Elizabeth ve Prens Charles'ın ilk eşi Prenses Diana takmıştı.
7
Bu görüntü, birçok kişi tarafından geleceğin kraliçesinin Kate Middleton olacağı olarak yorumlandı.
8
Törende Kraliyet kadınlarının şıklıkları konuşulurken Cambridge Düşesi hiç şüphesiz kusursuz giyimi ve güzelliği ile en dikkat çeken isim oldu.
9
Kate Middleton'u şıklıkta sırasıyla diğer prensesler takip etti.

10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement