Prezervatif, Android'e Karşı - Son Dakika

Prezervatif, Android'e Karşı

27.03.2012 22:58

1
Neredeyse hergün yeni bir Android cihaz tanıtılıyor. Yakında Android'li bulaşık makinası bile üretilecek. ShiftDelete.Net sitesinden Tolga Küçükyılmaz ise tüm bu gelişmelere paralel olarak ilginç bir iddia ortaya attı. Android ile Prezervatifler arasında nasıl bir ilişki var? İşte cevabı...
2
Neredeyse hergün bir Android cihaz tanıtılıyor. Akıllı telefon, tablet, netbook vs vs pek çok üründe Android kullanılıyor. Özellikle Android akıllı telefonlardaki isimlendirmeler bazen komik benzetmelere yol açıyor.
3
iPhone Killer diye bir sürü model adı ortaya çıktı ve artık model isimleri tüketildi. Samsung Galaxy S II Skyrocket HD LTE gibi isimler görebiliyoruz. Özellikle çok sık ürün çıkaran üreticilerin isimlendirmesi eski Tofaş Kuş serisi isimlendirmelerine döndü. Doğan SLX 1.6 ie gibi sonuna bitmez tükenmez ekler ya da alakasız isimler gelmeye devam ediyor.
4
İşte Android dünyasındaki bu komik isimlendirmeleri bir kullanıcı, prezervatif modelleri ile karşılaştırmış.
5
Bu tabloya bakınca prezervatif firmaları için de büyük bir fırsat ortaya çıkıyor. Mesela HTC'nin Hero isimlendirmesine benzer prezervatif modeli yok. Olsa eminiz ki HTC Hero'dan daha fazla satacaktır. Sonuçta prezervatif.
6
Touch, dokunmak anlamına geliyor ve gayet mantıklı bir prezervatif ismi olur. Zaten prezervatiflerde kullanılmış. HTC'nin amiral gemilerinden olan Sensation da prezervatif modeli olmaktan kurtulamamış. Hisset anlamında kullanılan Sensation, başarılı bir prezervatif ismi olmuş.

Son Dakika Prezervatif, Android'e Karşı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor