Protesto Dediğin Böyle Olur! - Son Dakika

Protesto Dediğin Böyle Olur!

16.03.2011 14:03

1
Adam Tutup Lamborghinisini Parçalattı.
2
15 Mart Dünya Tüketiciler Günü, Çin'de oldukça ilginç bir olayla kutlandı.
3
Çinli bir iş adamı Lamborghini marka lüks İtalyan otomobilinin, resmi servis bakımından sonra da istenilen performansta çalışmaması ve sonrasında firmanın gerekli ilgiyi göstermemesini protesto amacıyla aracını parayla tuttuğu kişilere balyozlarla parçalattı.

4
Çin'in Shandong bölgesinde yapılan protestoda, bir yapı marketinin sahibi olan iş adamı yaklaşık bir ay önce aldığı Lamborghini Gallardo L140 model arabasını parçalattı.
5
Çinli iş adamı, piyasa değeri 289 bin dolar olan aracını aldıktan sonra yaşadığı motor problemi nedeniyle resmi servise götürdü.
6
Servis bakımından sonra da düzelmeyen sorun üzerine firmayla uzun süren bir tartışma trafiği yaşanan iş adamı, en sonunda arabayı balyozlarla hurda haline getirtti.
7
Protestonun kamuoyuna destek amacıyla yapıldığı ve İtalyan otomotiv devinin tüketici haklarına dikkat çekmesini sağlamak için düzenlendiği belirtiliyor.
8
9
10
11

Son Dakika Protesto Dediğin Böyle Olur! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar