Son Dakika Haberleri: Protesto Dediğin Böyle Olur!

Protesto Dediğin Böyle Olur!

9 yıl önce

1
Adam Tutup Lamborghinisini Parçalattı.
2
15 Mart Dünya Tüketiciler Günü, Çin'de oldukça ilginç bir olayla kutlandı.
3
Çinli bir iş adamı Lamborghini marka lüks İtalyan otomobilinin, resmi servis bakımından sonra da istenilen performansta çalışmaması ve sonrasında firmanın gerekli ilgiyi göstermemesini protesto amacıyla aracını parayla tuttuğu kişilere balyozlarla parçalattı.

4
Çin'in Shandong bölgesinde yapılan protestoda, bir yapı marketinin sahibi olan iş adamı yaklaşık bir ay önce aldığı Lamborghini Gallardo L140 model arabasını parçalattı.
5
Çinli iş adamı, piyasa değeri 289 bin dolar olan aracını aldıktan sonra yaşadığı motor problemi nedeniyle resmi servise götürdü.
6
Servis bakımından sonra da düzelmeyen sorun üzerine firmayla uzun süren bir tartışma trafiği yaşanan iş adamı, en sonunda arabayı balyozlarla hurda haline getirtti.
7
Protestonun kamuoyuna destek amacıyla yapıldığı ve İtalyan otomotiv devinin tüketici haklarına dikkat çekmesini sağlamak için düzenlendiği belirtiliyor.
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 16.03.2011 02:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi!