Psikolojisi darmadağın oldu! Eve giren hırsız, güzel spiker Diletta Leotta'nın servet değerindeki eşyalarını çaldı - Son Dakika

Psikolojisi darmadağın oldu! Eve giren hırsız, güzel spiker Diletta Leotta'nın servet değerindeki eşyalarını çaldı

08.06.2020 11:03

Dünyanın en güzel spor spikerleri arasında gösterilen Diletta Leotta'nın 8. kattaki evine hırsız girdi. Hırsızın, evdeki ziynet eşyalarını alarak elini kolunu sallayarak binadan çıktığı tespit edildi. Yaşadığı durumdan dolayı güzel spikerin psikolojisi bozuldu.

1
Sadece İtalya'da değil, tüm dünya çapında tanınırlığı olan spiker Diletta Leotta'nın, dün gece geç saatlerde evine hırsız girdi.
2
8. kattaki eve pencereden giren hırsızın, Diletta'nın pahalı saatini ve 150 bin Euro değerinde takı ve bir miktar parasını çalarak evden elini kolunu sallayarak çıktığı rapor edildi.

3
Hırsızların, 28 yaşındaki güzel sunucunun 8. kattaki evine camdan nasıl girildiğini araştıran İtalyan polisi, henüz kimliklerini belirleyemedi.
4
Servet değerindeki eşyaları çalınan başarılı spiker, çok üzüldüğünü belirterek psikolojisinin bozuk olduğunu ifade etti.
5
Hırsızların güzel sunucunun Corso Como'da 8. katta bulunan evine girdiği ve yaklaşık olarak 150 bin Euro nakit para, mücevherler, değerli saatler ve yüzükleri alarak kaçtıkları belirtildi.

6
İtalyan polisinin, hırsızı bulmak için operasyonları hızlandırıldığı bildirildi. Geçtiğimiz günlerde Serie A'nın başlamasından dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Diletta, elinde futbol topuyla verdiği pozu "Çocuklar topu gördüklerinde gülümsemeye başlarlar. Serie A yeniden hoş geldin" notuyla paylaşmıştı.

7
8
9

Son Dakika Psikolojisi darmadağın oldu! Eve giren hırsız, güzel spiker Diletta Leotta'nın servet değerindeki eşyalarını çaldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement