Son Dakika Haberleri: QRAS, Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü'nü aldı

QRAS, Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü'nü aldı

24 gün önce

Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, iki ülkenin sanat, siyaset, spor ve iş dünyasından önemli kişilerini bir araya getirdi. Bu yıl 3. kez düzenlenen ödül töreninde Gülben Egen, Perihan Savaş, Ivana Sert, Furkan Palalı, Gökhan Türkmen ve Selin Ciğerci gibi isimler ödül alırken minimalist kadın giyim markası QRAS Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü ile geceye damgasını vurdu.

1
BHS Group ve İstanbul Azerbaycan Dostluk Derneği'nin 3. kez düzenlediği Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, 14 Kasım Perşembe akşamı "Grand Hyatt İstanbul'da sahiplerini buldu.
2
''İki devlet tek millet'' duygusunun hakim olduğu ödül töreninde, Azerbaycan'ın önemli isimleri ödüllerini aldı.
3
Büyük yankı uyandıran ödül töreninde Ünlü sanatçı Gülben Ergen'e ödülü takdim edildi.
4
Ödül alan isimlerden biri de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Porf. Dr. Burhan Kuzu'ydu.
5
Selin Ciğerci de Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde ödül aldı.
6
Sanat, spor ve siyaset dünyasından önemli isimlerin ödül aldığı gecede modern kadınların giyim markası QRAS'ın layık görüldüğü Yılın En İyi Tekstil Firması Ödülü, QRAS kurucuları Hicran ve Sümeyra Teymur'a takdim edildi.
7
Azerbaycan'ın ve Türkiye'nin tanınmış simalarının yer aldığı gecede Oyuncu Serpil Tamur, Yıldız Kültür, Gökhan Türkmen, Perihan Savaş, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Burhan Kuzu, Ivana Sert Furkan Palalı, Selin Ciğerci, Tuğba Özay, Bünyamin Sürmeli ve Gülben Ergen gibi tanıdık isimler ödüllerini aldı.
8Haber Yayın Tarihi: 15.11.2019 02:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı