Rahibe Cinayetinden Çoklu İlişki Çıktı - Son Dakika

Rahibe Cinayetinden Çoklu İlişki Çıktı

20.07.2009 10:11

1
Hindistan'da 17 yıl önce manastır bahçesinde ölü bulunan ve tüm ülkeyi yasa boğan Rahibe Abhaya'nın, çoklu ilişkiye girerken yakaladığı iki rahip ve bir rahibe tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

2
Hindistan'ın Kottayam kentindeki St. Pius Katolik Manastırı'nda görev yapan Rahibe Abhaya, 1992 yılında henüz 21 yaşındayken, bahçedeki su kuyusunda ölü olarak bulundu. Çevresi tarafından çok sevilen rahibenin ölüm haberi, ülkeyi yasa boğdu. Polis, yaptığı araştırmalardan sonra Abhaya'nın intihar ettiği sonucuna vararak, dosyayı kapattı
3
Ancak aradan 17 yıl geçtikten sonra emniyet güçleri ve savcılık gelen bir ihbar üzerine dosyayı yeniden açtı. Yüzlerce insanın ifadesi alındı, manastırda geniş çaplı araştırmalar yapıldı ve rahibenin aslında intihar etmediği, çoklu ilişkiye şahit olduğu için bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

4
Rahibe Abhaya, 27 Mart 1992 gecesi iki sıralarında su içmek için odasından manastırın mutfağına gitti. Burada gördüğü manzara ise sonu oldu. Rahibe Sephy adındaki arkadaşı, okulunda derslerine giren Rahip Thomas Kottoor ve Rahip Jose Puthurukayil ile mutfağın ortasında çoklu ilişkiye giriyordu.
5
Sephy, Abhaya kendilerini görünce panikledi ve olay duyulmasın diye eline geçirdiği bir baltayla arkadaşına vurarak bayılttı. Abhaya'yı öldüren rahipler de genç kızın cesedini su kuyusuna attı.
6
Polis, Kottoor ile Puthurukayil'in geceyarısından sonra sık sık kadınlara ait manastıra gizlice girdiğini ve Sephy ile birlikte olduklarını belirledi. Tutuklanan rahipler ve rahibe, gelecek aylarda mahkemeye çıkacak.

7
Hint polisi, 2007'de yeniden açtığı dosyadan sonra Rahibe Sephy, Rahip Kottoor ve Rahip Puthurukayil'i geçen kasımda tutuklamıştı. Kerala Savcılığı, önceki gün iddianameyi hazırladı ve basına sundu. Mahkemenin üçüne de ömürboyu hapis cezası vermesi bekleniyor.

8
9
10
11

Son Dakika Rahibe Cinayetinden Çoklu İlişki Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement