RAHMİ GENÇER Resimleri

Rahmi Gençer Resimleri

 • 29 Mayıs 2017 11:29 Ayvalıklılar Yöresel Ürünlere Önem Veriyor Ayvalıklılar Yöresel Ürünlere Önem Veriyor Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalıklıların doğal, organik ve yöresel ürünlere büyük önem verdiğini söyledi.
 • 01 Ocak 2017 10:42 Ayvalık'ta Başkan Gençer'den Hasta ve Yaşlılara Yılbaşı Ziyareti Ayvalık'ta Başkan Gençer'den Hasta ve Yaşlılara Yılbaşı Ziyareti Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, devlet hastanesinde yatan hastalar ve belediye bünyesindeki yaşlı bakımevi sakinlerine yılbaşı ziyaretinde bulundu.
 • 30 Kasım 2016 15:56 Ayvalık Yaraları Hızla Sarmak İstiyor Ayvalık Yaraları Hızla Sarmak İstiyor BALIKESİR'in Ayvalık İlçesi'nde sel felaketinin ardından ardından çalışmalara başlanırken, Belediye Başkanı Rahmi Gençer ilçede yaraların hızla sarılması için devletten yardım beklediklerini söyledi.
 • 29 Ekim 2015 16:28 Ayvalık Kültür Merkezi'nin Temel Atma Töreni Gerçekleşti Ayvalık Kültür Merkezi'nin Temel Atma Töreni Gerçekleşti Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in girişimleri sonucunda ilçeye kazandırılan düğün ve kültür merkezinin temeli önceki gün yapılan bir törenle atıldı.
 • 18 Haziran 2015 17:36 Başkan Gençer'den Kick Boksçulara Ödül Başkan Gençer'den Kick Boksçulara Ödül Ayvalık Küçükköy Kick Boks MMA Spor Kulübü Başkanı ve Takımın Teknik Direktörü Milli Sporcu Tuncay Talay, beraberinde Balıkesir İl Şampiyonu olan sporcularıyla birlikte Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.
 • 17 Haziran 2015 16:29 Vali Yaman ve Başkan Gençer, Bağyüzü Mahallesini Ziyaret Etti Vali Yaman ve Başkan Gençer, Bağyüzü Mahallesini Ziyaret Etti Ayvalık’ı ziyaret eden Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’a Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer eşlik etti.
 • 10 Haziran 2015 18:18 Ayvalık Belediyesi Her Hafta Pazaryerlerini Yıkıyor Ayvalık Belediyesi Her Hafta Pazaryerlerini Yıkıyor Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatıyla temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince Altınova, Sarımsaklı, Cunda ve kent merkezinde Perşembe ve Armutçuk Pazaryerlerini her hafta kurulan pazarın ardından yıkayarak dezenfekte ediyor.
 • 04 Haziran 2015 17:46 Ayvalık Belediye Başkanı Gençer'den En Çok Kitap Okuyana Bilgisayar Ayvalık Belediye Başkanı Gençer'den En Çok Kitap Okuyana Bilgisayar Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ocak ayında ilçeye bağlı Bağyüzü köyünde açılışı yapılan Orhan Kemal Kütüphanesi’nden en çok kitap okuyana bir dizüstü bilgisayar hediye etti.
 • 04 Haziran 2015 16:47 Başkan Gençer, Çakıltaşı Resim Sergisini Gezdi Başkan Gençer, Çakıltaşı Resim Sergisini Gezdi Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun 5-6 ve 7. sınıflarında öğretim gören 7 öğrencinin, çakıl taşlarını da kullanarak yaptıkları resimlerin bulunduğu “Harçlığımızı taştan çıkarıyoruz” isimli sergiyi gezdi.
 • 15 Mayıs 2015 14:01 Başkan Gençer, Kent Konseyi Genel Kuruluna Katıldı Başkan Gençer, Kent Konseyi Genel Kuruluna Katıldı Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kent konseyinin 7. genel kuruluna katıldı.
 • 10 Mayıs 2015 13:10 Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Çarşı Pazarda Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Çarşı Pazarda Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, bu gün Cunda Adasında kurulan semt pazarını, Cunda Hediyelik Eşya Çarşısı ve sahilde incelemelerde bulundu.
 • 28 Nisan 2015 12:06 Başkan Gençer, Kılıçdaroğlu'nun Mitingine Katıldı Başkan Gençer, Kılıçdaroğlu'nun Mitingine Katıldı Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Balıkesir mitingine katıldı.
 • 22 Nisan 2015 11:22 Başkan Gençer'sen Balkan Şampiyonlarına Altın Başkan Gençer'sen Balkan Şampiyonlarına Altın Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, geçtiğimiz Cumartesi günü ilçemizde düzenlenen ve 6 ülkenin sporcularının katıldığı Balkan Yürüyüş Şampiyonasında Balkan Şampiyonu olan Ayvalıklı atletler Şahin Şenoduncu, Muratcan Karapınar ve Milli Takım Antrenörü Sebahattin Tatar’ı tam altın ile ödüllendirdi.
 • 21 Nisan 2015 16:34 Yapımı Tamamlanan Yol Yarın Ulaşıma Açılıyor Yapımı Tamamlanan Yol Yarın Ulaşıma Açılıyor Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile iki hafta önce fen işleri müdürlüğü tarafından bozuk asfalt sökülerek başlanan yol yapımı tamamlandı.
 • 17 Nisan 2015 16:28 Ayvalık Belediyesinden Emekli Olan Personele Plaket Ayvalık Belediyesinden Emekli Olan Personele Plaket Ayvalık Belediyesi’nden emekli olan iki personele belediye başkanı Rahmi Gençer, hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.
 • 15 Nisan 2015 13:43 Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti Günün büyük bir bölümünü saha çalışmalarına ayıran Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Sarımsaklı Halk Pazarını ziyaret etti.
 • 26 Mart 2015 17:10 Ayvalık'ta Başkan Gençer Protokol Fıstık Çamı Dikti Ayvalık'ta Başkan Gençer Protokol Fıstık Çamı Dikti Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer orman Haftası nedeniyle düzenlenen törende protokol ile birlikte fıstık çamı dikti.
 • 12 Mart 2015 12:33 Başkan Gençer İstiklal Marşı'nın Kabulü Törenine Katıldı Başkan Gençer İstiklal Marşı'nın Kabulü Törenine Katıldı Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, İstiklal Marşı’nın kabul edilişinin 94. yılı dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.
 • 09 Mart 2015 18:41 Şampiyonlardan Ayvalık Belediyesi'ne Teşekkür Ziyareti Şampiyonlardan Ayvalık Belediyesi'ne Teşekkür Ziyareti Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret eden Balıkesir şampiyonu Sakarya İlköğretim Okulu Küçük Kız Voleybol takımı şampiyonluk sevincini başkanla paylaştılar.
 • 27 Şubat 2015 17:04 Başkan Gençer Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi Başkan Gençer Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ilçede görev yapan mahalle muhtarlarıyla organize edilen kahvaltılı toplantıyla bir araya geldi.
 • 26 Şubat 2015 15:21 Kılıçdaroğlu Ayvalık Heyetini Özel Olarak Kabul Etti Kılıçdaroğlu Ayvalık Heyetini Özel Olarak Kabul Etti Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, belediye Meclis Üyeleri, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Ahmet Toker, yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya çıkarma yaptı.
 • 18 Şubat 2015 16:24 6. Ayvalık Tiyatro Festivali Hazırlıkları Başladı 6. Ayvalık Tiyatro Festivali Hazırlıkları Başladı Ayvalık Sanat Derneği (ASD) ve Ayvalık Kültür Sanat Derneği (AYKÜSAD) temsilcileri belediye başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek bu yıl 1-4 Mayıs tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan 6. Tiyatro Festivali hakkında görüştüler.
 • 15 Şubat 2015 14:36 Kırsal Mahallelerin İhtiyaçları Tespit Ediliyor Kırsal Mahallelerin İhtiyaçları Tespit Ediliyor Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile harekete geçen belediye birimleri yerel seçimlerle birlikte köyden mahalleye dönüştürülen kırsal yerleşim yerlerinin acil ihtiyaçlarını belirlemek için kolları sıvayarak araziye çıktı.
 • 11 Şubat 2015 15:46 Ayvalık Dünyanın En Büyük Kruvaziyer Fuarına Katılıyor Ayvalık Dünyanın En Büyük Kruvaziyer Fuarına Katılıyor Ayvalık’ta kruvaziyer turizminin başlaması için harekete geçen Belediye Başkanı Rahmi Gençer, AYTUGEB olarak Miami’de gerçekleştirilen dünyanın en büyük kruvaziyer fuarına katılacaklarını söyledi.
 • 04 Şubat 2015 16:26 Ayvalık Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı Gerçekleşti Ayvalık Belediye Meclisi Şubat Ayı Toplantısı Gerçekleşti Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi’nin Şubat ayı Olağan Belediye Meclis Toplantısı, Orhan Peker Sanat Galerisinde Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in öncülüğünde gerçekleştirildi.
 • 26 Ekim 2014 16:13 Gençer, Gençer, "Giritlilerin Ayvalık'ın Temelinde Büyük İzi Var" Ayvalık Giritliler Derneği tarafından düzenlenen, ‘Ada Vatan Girit’ isimli etkinliğin açılışında konuşan başkan Rahmi Gençer, “Girit’ten mübadele ile gelen büyüklerimiz, tüm kültürlerini Ayvalık’ımıza birer kültür mirası olarak bırakmışlar ve bu kültür yeni nesillerce yoğrularak bu günlere gelmiştir” dedi.
 • 10 Ağustos 2014 16:05 Önce Oy Verdiler Sonra Boy Verdiler Önce Oy Verdiler Sonra Boy Verdiler
 • 20 Mayıs 2014 16:38 Ayvalık Belediyesi Soma'da Ayvalık Belediyesi Soma'da Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasında olay mahalline ilk ulaşan ekiplerden biri olarak, onlarca işçinin kurtarılmasına yardımcı olan Ayvalık Belediyesi, bu kez de maden faciasında yaşamını yitiren işçilerin ailelerinin yaralarını sarmak için Soma’daydı.Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in ve Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan’ın öncülüğünde, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Asım Sürer, CHP’li yöneticiler ve Ayvalık Şoförler Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Ciddi ile çok sayıda Ayvalıklı vatandaşın katıldığı Soma ziyaretinde, maden faciasında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 17 Nisan 2014 15:55 Gömeç Kaymakamı Yavuz Engellilerle Tüplü Dalış Yaptı Gömeç Kaymakamı Yavuz Engellilerle Tüplü Dalış Yaptı Ayvalık Kaymakam Vekili ve Gömeç Kaymakamı Naif Yavuz, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer'le birlikte Sakarya Yenihayat Paralimpik Spor Kulübü üyesi engellilerle tüplü dalış yaparak turizm sezonunu açtı.
 • 10 Nisan 2014 12:11 Ayvalık'ta Yeni Dönemin İlk Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı Ayvalık'ta Yeni Dönemin İlk Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından şekillenen Ayvalık Belediye Meclisi ilk toplantısını, Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in öncülüğünde gerçekleştirdi.
 • 07 Nisan 2014 14:32 Başkan Gençer, Göreve Kırgın Başladı Başkan Gençer, Göreve Kırgın Başladı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden belediye başkanı seçilen Rahmi Gençer, görevi devralırken CHP’li eski başkan Hasan Bülent Türközen’in hazır bulunmamasından üzüntü duyduğunu söyledi.