Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş'a bir de Instagram'da bakın! Mini etekli pozu olay! - Son Dakika

Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş'a bir de Instagram'da bakın! Mini etekli pozu olay!

26 gün önce

Show TV'nin sevilen dizisi Ramo'da, Fatoş karakterini oynayan 21 yaşındaki Cemre Baysel, Instagram paylaşımlarıyla resmen büyülüyor.

1
Adana'da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşayan Ramo ve ailesi'nin hikayesini anlatan dizide en çok merak edilen isimlerden birisi de Ramo'nun kadeşi Fatoş karakterine hayat veren Cemre Baysel...
2
Fatoş, abisinin en yakın arkadaşı Boz'a aşık ve dizinin en kilit isimlerinden biri. Çünkü ailenin baş düşmanı Cengiz'in biricik oğlu psikopat Neco, Fatoş'a aşık.
3
Sinema oyuncusu Öykü Çelik'e benzerliği ile dikkat çeken 21 yaşındaki Cemre Baysel'in Instagram paylaşımları hayranlarını büyülüyor.
4
Ramo'da asi ve hırçın davranan Fatoş'u unutun. Yosun gözlü güzelin Instagram'daki her paylaşımı farklı biri gibi...
5
Cemre'nin, yaklaşık 60 bin beğeni alan mini etekli bu cesur pozu ise Ramo izleyicilerini epey şaşırtıyor.
6
İşte güzel oyuncu Cemre Baysel'in Instagram paylaşımları...
7
Cemre Baysel kimdir?
Cemre Baysel kimdir?
Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 yılında İzmir'de doğdu.
8
Cemre oyunculuk kariyerinde yükselirken eğitiminden de geri kalmıyor. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü'nde devam ediyor.
9
İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile yaşayan güzel oyuncu daha sonra İsimsizler dizisinde rol aldı.
10
TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat veren Cemre Baysel, 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcu.
11
12
13
14
15
16


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Şarkıcı Linet'in, 90 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi! Sosyal medyayı sallayan antrenman Fransız hemşireler, hükümetin salgın politikasını soyunarak protesto etti Yere uzanıp poz veren Yasmin Erbil, takipçilerine karantina tavsiyesinde bulundu Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü