Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! - Son Dakika

Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

23.01.2020 10:40

Show TV'nin yeni dizisi Ramo'da, Fatoş karakterini oynayan 21 yaşındaki Cemre Baysel, Instagram paylaşımlarıyla resmen büyülüyor.

1
Başrollerinde Murat yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem sevindik, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Ramo'da, Fatoş karakteri bir hayli merak ediliyor.
2
Fatoş, Ramo'nun kız kardeşi. Abisinin en yakın arkadaşı Boz'a aşık ve yakında dizinin en kilit isimlerinden biri olacak!
3
Abisi Ramo'nun başlattığı savaşı durdurmak için kendini feda edip, düşman ailenin oğlu Neco'yla evlenecek.
4
Sinema oyuncusu Öykü Çelik'e benzerliği ile dikkat çeken Cemre'nin Instagram paylaşımları hayranlarını büyülüyor.
5
Ramo'da asi bir tavrı olan Fatoş'u unutun. Yosun gözlü güzelin her paylaşımı farklı biri gibi...
6
İşte güzel oyuncu Cemre Baysel'in Instagram paylaşımları...
7
Cemre Baysel kimdir?
Cemre Baysel kimdir?
Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 yılında İzmir'de doğdu.
8
Cemre oyunculuk kariyerinde yükselirken eğitiminden de geri kalmıyor. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü'nde devam ediyor.
9
İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile yaşayan güzel oyuncu daha sonra İsimsizler dizisinde rol aldı.
10
TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat veren Cemre Baysel, 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcu.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! - Son Dakika


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti Ayrılık kısa sürdü! Arka Sokaklar'ın yıldız oyuncusu kendisinden 9 yaş büyük aşkıyla yine sarmaş dolaş