Real Madrid'in 8 Numarası - Son Dakika

Real Madrid'in 8 Numarası

01.07.2009 17:56

1
Real Madrid, Ac Milan'dan Transfer Ettiği Brezilyalı Kaka'yı Basına ve Taraftarlarına Tanıttı.
2
Latin Amerika'dan Japonya'ya dek dünyanın dört bir yanından herkese ulaşılması ve kulübün ve Kaka'nın en iyi biçimde reklamının yapılması için alışılmışın dışında bir saatte, Real Madrid'in maçlarını yaptığı Santiago Bernabeu Stadı'nda tanıtımı yapılan Kaka'yı, akredite olan 350 kadar basın mensubu izlerken, statta da yaklaşık 40 bin kadar taraftar bulundu.
3
İlk kez bir futbolcusunu bu denli büyük bir organizasyonda tanıtan Real Madrid'in başkanı Perez, Kaka'nın ''Çok büyük, özel ve efsanevi bir futbolcu'' olduğunu belirterek, taraftarların desteğiyle Brezilyalı futbolcuyu Real Madrid'e getirdiklerini söyledi.

4
Forma numarası olarak ''8''i seçen Kaka ise yaptığı konuşmada, ''Bugün benim için çok özel bir gün. Real Madrid'te yeni bir döneme başlıyorum ve birçok kupa kazanmak istiyorum'' diye konuştu. Real Madrid'de ''8'' numarayı geçmişte Michel veya Mijatoviç gibi önemli futbolcular kullanmıştı.

5
65 milyon Avro bonservis bedeliyle AC Milan'dan transfer edilen ve 6 yıllık sözleşme imzalayan Kaka'nın, sezon başına net 9 milyon Avro alacağı söyleniyor.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Real Madrid'in 8 Numarası - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular