RECEP ALTEPE Resimleri

Recep Altepe Resimleri

 • 15 Mayıs 2015 19:51 Mudanya Sahillerinde Dönüşüm Başladı Mudanya Sahillerinde Dönüşüm Başladı 300 kilometrelik sahil bandına sahip Bursa’nın gerçek anlamda turizm şehri olması için planlanan çalışmaların ilki olan Mudanya Sahil Düzenleme Projesi’nin temeli, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından atıldı.
 • 04 Mayıs 2015 12:48 510 Dönümlük Bursa'nın En Büyük Parkı 19 Mayıs'ta Açılıyor 510 Dönümlük Bursa'nın En Büyük Parkı 19 Mayıs'ta Açılıyor Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın belediye tarihindeki en büyük yatırımlarından biri olan Hüdavendigar Parkı’nın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda çeşitli spor etkinlikleriyle birlikte hizmete gireceğini açıkladı.
 • 28 Nisan 2015 18:45 Başkan Altepe Orhangazi'de İncelemelerde Bulundu Başkan Altepe Orhangazi'de İncelemelerde Bulundu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte ilçedeki asfaltlama çalışmalarıyla, restorasyonu devam eden tarihi hamamı inceledi.
 • 28 Nisan 2015 15:51 Bursa Hayvanat Bahçesi'ne Güney Amerika Barınağı Bursa Hayvanat Bahçesi'ne Güney Amerika Barınağı Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, hayvanat bahçesi alanında dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan Koen Brouwer danışmanlığında Bursa Hayvanat Bahçesi’nde kurulan Güney Amerika Barınağı’nı hizmete açtı.
 • 28 Nisan 2015 14:11 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Yetki İsyanı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'nın Yetki İsyanı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Uludağ’da yeni tesisler, Uluabat’ın eko turizm bölgesi olması ve Güney çevre yolunun Ankara’dan engellendiğini belirterek, "Biz para değil yetki istiyoruz.
 • 22 Nisan 2015 14:21 Bursa'da Zülfikar Kılıcı Hediye Edilen Bakan Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay... Bursa'da Zülfikar Kılıcı Hediye Edilen Bakan Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay... Bursa'da Zülfikar kılıcı hediye edilen Bakan Bozkır: Bu palayı elimize alırsak AB'ye daha kolay gireriz BURSA Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'a, Belediye Başkanı AK Partili Recep Altepe tarafından Bursalı bıçak ustaları tarafından yapılan 'Zülfikar kılıcı' hediye edildi.
 • 22 Nisan 2015 13:39 Bursa'da Zülfikar Kılıcı Hediye Edilen Bakan Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay... Bursa'da Zülfikar Kılıcı Hediye Edilen Bakan Bozkır: Bu Palayı Elimize Alırsak AB'ye Daha Kolay... Bursa Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'a, Belediye Başkanı AK Partili Recep Altepe tarafından Bursalı bıçak ustaları tarafından yapılan 'Zülfikar kılıcı' hediye edildi.
 • 20 Nisan 2015 15:05 Kardan Zarar Gören Çiftçiye Müjde Kardan Zarar Gören Çiftçiye Müjde Bursa Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Olağan Genel Kurulu’na katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kar ve lodostan zarar gören çiftçinin telef olan hayvanlarını temin ettiklerini, çöken ahırların da çatı malzemelerini yarın dağıtacaklarını söyledi.
 • 12 Nisan 2015 13:40 Altepe: Altepe: "Türkiye İnşaat Sektöründe Çin ile Yarışıyor" Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa İnşaat Fuarı’nın kentin yaşadığı hızlı gelişimi yansıttığını söyleyerek, “Türkiye büyük mesafe aldı.
 • 04 Nisan 2015 20:19 Bakan Öztürk: Gündemimizin Tek Maddesi Seçim Güvenliği (2) Bakan Öztürk: Gündemimizin Tek Maddesi Seçim Güvenliği (2) Bakan ÖZTÜRK: DHKP- C İÇİN ÖZEL ÖNLEMLER ALINACAKTIR İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk, Marmara Bölgesi'nde bulunan toplam 13 ilin vali, emniyet müdürü ve jandarma komutanları ile 7 Haziran'da yapılacak genel seçimler ile ilgili düzenlenen 'Seçim güvenliği' toplantısının ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi makamında ziyaret etti.
 • 03 Nisan 2015 10:47 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Açıklaması Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Açıklaması Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın sahillerinin yeterince bilinmediğini belirterek, “Mudanya’da dönüşüm başlıyor, Gemlik’te de çalışmalara başlayacağız. Bursa, sahilleriyle de tanınacak” dedi.
 • 28 Mart 2015 17:24 Busmek Moda Evi Açıldı Busmek Moda Evi Açıldı Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (BUSMEK) kursiyerleri tarafından üretilen ürünlerin satışlarının yapılacağı BUSMEK Moda Evi, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından hizmete açıldı.
 • 28 Mart 2015 13:25 Recep Altepe: Recep Altepe: "Çanakkale Zaferi Bir Varoluş Destanıydı" Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, asırlık zaferin ruhunu Bursa’da canlandıran ‘Çanakkale Savaşı Destanı Platosu’nu gezdi.
 • 20 Mart 2015 16:27 Timsah Arena'dan Taraftarları Heyecanlandıracak Kareler Timsah Arena'dan Taraftarları Heyecanlandıracak Kareler Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından yaz aylarında tamamlanacağı açıklanan Timsah Arena’da ortaya çıkan fotoğraflar Bursasporlu taraftarları heyecanlandıracak.
 • 03 Mart 2015 10:00 Altepe: Altepe: "Bursa'da 600 Tesise Yetecek Termal Su Var" Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Türkiye’nin gündeminde başkanlık sistemi olduğunu, ancak belediyelerde bunun en güçlü bir şekilde uygulandığını söyledi.
 • 28 Şubat 2015 12:01 Altepe: Altepe: "Altının Değerini Sarraf, Şehrin Değerini Başkan Bilir" Uludağ’da yapılan ’Başkanlar Zirvesi’nde konuşan Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Altının değerini sarraf, şehirlerin değerini de belediye başkanları bilir. Şehirlerle alakalı bütün yetkilerin yerel yönetimlere verilmesinden yanayız” dedi.
 • 20 Şubat 2015 14:49 Başkan Altepe: Başkan Altepe: "Türkiye Balkanlar'ın Dostudur" Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ‘3. RUMELİSİAD Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, “Balkanların en büyük dostu Türkiye ve Bursa. Bizler Balkanlar’ın huzurunu ve gelişip kalkınmasını hedefliyoruz” dedi.
 • 16 Şubat 2015 11:14 Bursa İpeği Hayat Buluyor Bursa İpeği Hayat Buluyor Türkiye’de yerli kozadan yerli ipeğin sadece Bursa’da üretildiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, dut ağacı ekiminden eski ipek atölyelerinin parlak günlerine döndürülmesine kadar Bursa’da ipekböcekçiliğini tekrar zirveye taşıyacak bir dizi çalışmanın içerisinde olduklarını açıkladı.
 • 11 Şubat 2015 09:58 Başkan Altepe'den Sıkıntılara Çözüm Garantisi Başkan Altepe'den Sıkıntılara Çözüm Garantisi Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da hizmet veren muhtarlar, dernek, spor kulübü ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 08 Şubat 2015 21:44 Bakan Faruk Çelik'ten Bursaspor'a Ziyaret Bakan Faruk Çelik'ten Bursaspor'a Ziyaret Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte Bursaspor kulüp yönetimini ziyaret etti.
 • 07 Şubat 2015 15:00 Recep Altepe'den Çocuklara Altın Öğütler Recep Altepe'den Çocuklara Altın Öğütler Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’yı marka bir kent kimliğiyle geleceğe taşıma noktasında büyük sorumluluk taşıyan çocuklarla gençlerin kendilerini iyi yetiştirmeleri gerektiğini söyledi.
 • 04 Şubat 2015 09:51 Genç Atletler Altınla Ödüllendirildi Genç Atletler Altınla Ödüllendirildi Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İspanya’da yapılan 2015 Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nın Genç Bayanlar kategorisinde takım halinde ikinci olan Büyükşehir Belediyesporlu atletleri altınla ödüllendirdi.
 • 29 Ocak 2015 14:38 Büyükşehir'den Kadınlara Özel Yüzme Havuzu Büyükşehir'den Kadınlara Özel Yüzme Havuzu Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Hüdavendigar Kent Parkı’nda yapımı devam eden kadınlara özel yüzme havuzunun kısa süre sonra hizmete açılacağını müjdeledi.
 • 24 Ocak 2015 11:05 Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Büyükşehir'den Karacabey'e Sosyal Tesis Müjdesi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kent merkezinde büyük takdir kazanan sosyal tesisler zincirine Karacabey ile yeni bir halka daha ekleneceğinin müjdesini verdi.
 • 22 Ocak 2015 17:24 Sözleşmeli Okul Hizmetlilerine Altepe'den Müjde Sözleşmeli Okul Hizmetlilerine Altepe'den Müjde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, özel idarelerin kapanmasıyla sözleşmeleri 31 Aralık 2014’te sona eren 460 okul hizmetlisinin sıkıntısını sona erdirdi.
 • 19 Ocak 2015 18:48 Kent Ormanı Sil Baştan Kent Ormanı Sil Baştan BURSA (İHA) – Kent Ormanı’nda incelemelerde bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, büyükşehirin imkanlarının geniş olduğunu belirterek, ormanın Nilüfer Çamlıca ve İnegöl Oylat örneklerinde olduğu gibi kısa zamanda yapılacak yatırımlarla cazibe merkezlerinden biri haline getirileceğini söyledi.
 • 16 Ocak 2015 10:40 Büyükşehir 120 Yıllık Camiyi Yeniledi Büyükşehir 120 Yıllık Camiyi Yeniledi Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yoğun yapılaşma nedeniyle park ve sosyal donatı alanlarından yoksun olan Selimiye Mahallesi’ne cami düzenlemesiyle birlikte güzel bir meydan da kazandırdı.
 • 01 Ocak 2015 02:26 2014'ün Son, 2015'in İlk Bebeğine Altın 2014'ün Son, 2015'in İlk Bebeğine Altın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yeni yıla Zübeydehanım Doğumevi Hastanesi’nde girerek, 2014’ün son bebeği ile 2015 yılının ilk bebeğini altınla ödüllendirdi.
 • 02 Aralık 2014 18:02 Başkan Altepe'den Kimsesizlere Moral Başkan Altepe'den Kimsesizlere Moral Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Ürünlü’de yer alan barınma evinde kalan kimsesizleri ziyaret ederek onlara moral verdi.
 • 01 Aralık 2014 18:17 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Açıklaması Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Açıklaması Balkan Türk Vakfı yöneticilerini ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa ve Türkiye için belirlenen hedeflere ulaşmada en büyük faktörün iyi yetişmiş gençler olduğunu söyledi.
 • 19 Kasım 2014 13:09 Dünyanın En Uzun Teleferiği Kış Turizm Mevsiminde Hizmette Dünyanın En Uzun Teleferiği Kış Turizm Mevsiminde Hizmette ‘Daha yaşanabilir ve daha ulaşılabilir Bursa’ hedefiyle hizmetlerini aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kente değer katan teleferiğin yılbaşından itibaren Oteller Bölgesi’ne ulaşacağını söyledi.
 • 17 Kasım 2014 13:05 Bursa Başbakan'ın Hediyelik Kılıçları Bursa'da Yapılıyor Bursa Başbakan'ın Hediyelik Kılıçları Bursa'da Yapılıyor Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa gezisinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Recep Altepe tarafından hediye edilen kılıcı beğenince, Hacı Bektaş törenleri için Zülfikar benzeri kılıç istedi.
 • 17 Kasım 2014 09:31 Başbakan'ın Hediyelik Kılıçları Bursa'da Yapılıyor Başbakan'ın Hediyelik Kılıçları Bursa'da Yapılıyor Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa gezisinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Recep Altepe tarafından hediye edilen kılıcı beğenince, Hacı Bektaş törenleri için Zülfikar benzeri kılıç istedi.
 • 07 Kasım 2014 17:05 Başbakana Bursa Kılıcı Başbakana Bursa Kılıcı Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, belediyeyi ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu’na el yapımı kılıç hediye etti.
 • 27 Ekim 2014 14:01 Vali ve Başkan Çocuklarla Kan Kardeşi Oldu Vali ve Başkan Çocuklarla Kan Kardeşi Oldu Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Hemofili ve Talasemi Derneği (HETADER) i şbirliğiyle başlattığı ‘Kan kardeşim olur musun?’ kampanyasında hasta çocuklarla kan kardeşi olan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Vali Münir Karaloğlu, bütün vatandaşlardan kampanyaya destek vermelerini istedi.
 • 25 Ekim 2014 19:34 Savunma Bakanı Yılmaz: Genel Kurmayın Jandarma Görüşünde Siyasete Atıf Yok Savunma Bakanı Yılmaz: Genel Kurmayın Jandarma Görüşünde Siyasete Atıf Yok"(2) "KOBANİ'YE ROJOVA'YA GİRERSENİZ BATAKLIKTAN ÇIKAMAZSINIZ" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Bursa'daki incelemelerini, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ziyaret ederek sürdürdü.
 • 20 Ekim 2014 10:12 Türkiye Kupası Finali Timsah Arena'da Türkiye Kupası Finali Timsah Arena'da 'Avrupa Gayrimenkul Ödülleri' yarışmasında ödül kazanan 'Bursa Timsah Arena'nın Türkiye Kupası Finalleri için devam eden hazırlık çalışmaları galerimizde. Bursa Timsah Arena'yı gezen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Haziran ayındaki Türkiye Kupası Finalleri'nin Bursa Timsah Arena'da oynanması için gerekli sözü aldı.
 • 15 Ekim 2014 22:19 Altepe: Altepe: "İnegölspor'a Yakışan Bir Tesis Yapacağız" Bir dizi açılış ve ziyaretler için İnegöl’de gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından İnegölspor’u da ziyaret ederek, tesisleri gezip yöneticilerle ve futbolcularla bir araya geldi.
 • 15 Ekim 2014 19:06 Beylik Hanı İnşaatı Yılsonuna Kadar Başlayacak Beylik Hanı İnşaatı Yılsonuna Kadar Başlayacak Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir dizi ziyaretler ve açılış için gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bir yıl önce çıkan yangın sonucunda yok olan tarihi Beylik Han’ının inşaatının yılsonuna kadar başlayacağını belirtti.
 • 08 Ekim 2014 10:15 Timsah Arena Yeni Sezona Hazır! Timsah Arena Yeni Sezona Hazır! Timsah Arena 45 bin kişi kapasitesiyle yeni sezona başlamaya hazır hale geldi. İşte UEFA'nın son kriterlerine uygun olarak inşa edilen o stadyum!
 • 07 Ekim 2014 13:31 Bursa Timsah Arena Yeni Sezona Hazır Bursa Timsah Arena Yeni Sezona Hazır Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan timsah Arena'nın tamamlanma aşamasına geldiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, çatı kaplaması süren ve koltuk dizaynları netleştirilen stadyumun yeni sezonda karşılaşmalara hazır hale geleceğini söyledi.
 • 05 Ekim 2014 17:13 Başkan Altepe: Başkan Altepe: "Tüm Coğrafyalarda Türkiye Rüzgarları Esecek" Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşmada, “Bursa’nın gücü arttıkça tüm coğrafyalarda da Türkiye rüzgarları esmeye devam edecek” dedi.
 • 21 Eylül 2014 18:25 Soğanlı Futbol Sahasına Kavuştu Soğanlı Futbol Sahasına Kavuştu Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Sağlıklı ve huzurlu bir Bursa’ hedefiyle Soğanlı’ya yaptırılan futbol sahası, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe tarafından hizmete açıldı.
 • 17 Eylül 2014 18:37 Sıra Bursa'nın Tanıtımında Sıra Bursa'nın Tanıtımında" BUMİAD ve BALKANSİAD işbirliğiyle düzenlenen ‘UNESCO Dünya Mirası Bursa’ konulu konferansta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, tarihi ve kültürel mirasını yenileyerek UNESCO listesine dahil olan Bursa’da sıranın kentin tanıtımına geldiğini söyledi.
 • 03 Eylül 2014 12:15 Başkan Altepe, Uludağ Bağlantı Yolu ile İlgili Eleştirilere Sosyal Medyadan Yanıt Verdi Başkan Altepe, Uludağ Bağlantı Yolu ile İlgili Eleştirilere Sosyal Medyadan Yanıt Verdi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Recep Altepe, iki ay önce ulaşıma açılan ve geçen hafta meydana gelen 2 trafik kazasında toplam 5 kişinin öldüğü, 38 kişinin de yaralandığı Uludağ bağlantı yoluyla ilgili eleştirilere sosyal medya üzerinden yanıt verdi.
 • 26 Temmuz 2014 17:34 Büyükşehir Ailesi Bayramlaştı Büyükşehir Ailesi Bayramlaştı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerde çalışan personelle bayramlaşarak, Ramazan Bayramı’nda dostlukların pekiştirilmesi dileğinde bulundu.
 • 26 Temmuz 2014 17:08 Bursa Kötü Gün Dostu Olduğunu Gösterdi Bursa Kötü Gün Dostu Olduğunu Gösterdi Bulgaristan Bulgaz Başkonsolosu Niyazi Evren Akyol, yaşanan sel felaketinin ardından bölgeye ilk olarak yardımları ulaştıran Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür mektubu gönderdi.
 • 21 Temmuz 2014 10:12 Çöreler Mahallesi Yeni Camisine Kavuştu Çöreler Mahallesi Yeni Camisine Kavuştu Orhaneli’ye bağlı Çöreler Mahallesi yeni yapılan Çöreler Cami'nin açılışını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe gerçekleştirdi.
 • 20 Temmuz 2014 11:34 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Açıklaması Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Açıklaması Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak Orhangazi ve Yeniköy’e ne yapsak az diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Türkiye’nin ve Bursa’nın da büyük hedefleri olduğunu söyledi.
 • 17 Temmuz 2014 18:32 Bursa, Bonzai İçin Harekete Geçti Bursa, Bonzai İçin Harekete Geçti Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bonzai ölümleriyle gündeme gelen Bursa’da uyuşturucu benzeri maddelere karşı yeni ve etkin bir strateji geliştirmek için çalışmalara başladıklarını söyledi.