Son Dakika Haberleri: Recep İvedik 4'ten İlk Kareler

Recep İvedik 4'ten İlk Kareler

6 yıl önce

Recep İvedik filmlerinin dördüncüsünün çekimleri tamamlandı.

1
Recep İvedik filmlerinin dördüncüsünün çekimleri tamamlandı.
2
Sinema izleyicisi için fenomen olan ve izlenme rekorları kıran serinin yenisi, Recep İvedik 4'te Şahan Gökbakar bu kez yeni maceralarla beyaz perdede yer alacak.
3
Önceki filmlerde olduğu gibi yine Togan Gökbakar'ın yönetmenliğinde çekilen film, İstanbul ve Maldivler'de tamamlandı.
4
Çekimleri dört hafta süren filmin 20 günlük kısmı Maldivler'de gerçekleşti.
5
21 Şubat 2014'te sinema izleyicisiyle beyaz perdede buluşacak olan filmin Maldivler çekimleri 40 derece sıcağın altında gerçekleştirildi.
6
90 kişilik ekiple ve tüm ekipmanları da Türkiye'den Maldivlere taşıyan Çamaşırhane Film, böylece şu ana kadar o bölgede çekilmiş en büyük prodüksiyonu gerçekleştirdi.
7
20 günlük çekim süresi boyunca Maldivler'de yer alan Robinson ve Fun adlı iki adayı kapatan Çamaşırhane Film, filmin tüm yapımını ortaksız olarak üstlendi.
8
Filmle beraber 'Recep İvedik'in ana adı, baba adı, doğum tarihi, yaşı ve nereli olduğu da ortaya çıktı.
9
Çekimler sırasında küçüklük resmi ve nüfus cüzdanını elinde tutan 'Recep İvedik'in kimliğinde doğum yeri Kars, doğum tarihi 1975, ana adı 'Nevşer', baba adı ise 'Selamet' yazıyor.
10
'Recep İvedik 4'ün, Şubat 2014'te gösterime girmesi bekleniyor.
11Haber Yayın Tarihi: 29.12.2013 09:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!