Regl, ağda derken tüm sorular cevabını buldu! Aycan'dan sonra Mert'ten de iç çamaşırı açıklaması geldi - Son Dakika

Regl, ağda derken tüm sorular cevabını buldu! Aycan'dan sonra Mert'ten de iç çamaşırı açıklaması geldi

11.03.2021 15:32

Aycan Yanaç, geçtiğimiz günlerde Survivor'da kadınların ağda, özel günleri, iç çamaşırı gibi birçok detayla ilgili açıklama yapmıştı. Mert Öcal da yarışma boyunca özel konularla ilgili sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi.

1
Semih Öztürk'ün YouTube'da sunduğu programa geçtiğimiz günlerde Survivor 2020'nin yarışmacısı Aycan Yanaç, yıllardır Survivor'da merak edilen sorulara yanıt verdi. Yarışmacıların özel hayatına dair neleri nasıl yaptıklarının cevabı ise ilk kez yanıt buldu.
2
Kadın yarışmacıların regl olmasıyla alakalı "Biz regl olamıyorduk. Yemek yiyemiyorduk. Vitamin, enerji alamadığımız için regl olamıyorduk." diyen Aycan, "İç çamaşırı giyebiliyor muydunuz?" sorusuna ise şu yanıtı verdi:

3
"Tabii ki de üstümüzde kıyafet tek bir tane vardı. Ara sıra değiştiriyorduk. Ceketimiz, uzun eşofmanımız vardı. İki üç tane de iç çamaşırına çantamızda izin veriyorlardı."
4
Ağda konusunda ise bütün kadınların, yarışma öncesi lazer yaptırdığını söyleyen güzel yarışmacı, şimdiye kadar özel konularla ilgili tüm merak edilnleri cevaplamış oldu.

5
Bu açıklamaların ardından benzer sorular Mert Öcal'a da soruldu. Survivor Mert de açık açık sorulara yanıt verdi.

6
Survivor Mert iç çamaşırı var mı sorusuna şu yanıtı verdi: "İç çamaşırı ben yanımda götürmüştüm şortun içine ama sponsorumuz spor taytları veriyordu onlardan giyiyorduk" dedi.

7
Mert Öcal "Adada namaz kılan var mıydı" sorusuna ise "Ben görmedim ama Uğur Pektaş'ın kıldığını söylüyorlardı bir de Şaziye de kılıyormuş ama emin değilim" dedi.
8
9
10

Son Dakika Regl, ağda derken tüm sorular cevabını buldu! Aycan'dan sonra Mert'ten de iç çamaşırı açıklaması geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler