Rekora Koşan Harem - Son Dakika

Rekora Koşan Harem

25.01.2013 11:07

1
Serra Yılmaz'ın başrolünü oynadığı son harem Floransa'da 9'ncu yılını kutluyor. Oyun bu sezon 20 bin izleyici rekoruna koşuyor.

2
Angelo Savelli'nin yönettiği oyunda Yılmaz'a İtalyan tiyatrosunun başarılı yüzleri Valentina Chico ve Riccardo Naldini eşlik ediyor. Bir de sezon sonunda 20 bini bulması beklenen seyirciler. Çünkü oyun süresince, seyirciler de oyuncularla birlikte sahnede bulunuyor.
3
Seyircinin içeri girmesi için açılan kapılar, beklenenin aksine salonun değil, kulisin kapıları. Kulisten geçen seyirci, yönetmen Savelli'nin karşılamasıyla siyah bir perdeyi aralayıp, kendini sahnede buluyor.
4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Rekora Koşan Harem - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Oğlunun doğum gününde çıplak poz paylaşan Ganalı artist, hapis cezasına çarptırıldı Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı