Resimli Cuma mesajları 5 Haziran 2019 - Cuma mesajları yeni 2019 - Son Dakika

Resimli Cuma mesajları 5 Haziran 2019 - Cuma mesajları yeni 2019

04.07.2019 16:32

Müslüman aleminin en kutsal günlerinden Cuma günü geldi. Mübarek Cuma günü sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz hadisli Cuma mesajlarını derledik. Uzaktaki sevdiklerinize gönderebileceğiniz en şık, en anlamlı, en yeni, resimli ve hadisli Cuma mesajları galerimizde. Facebook, Twitter, Instagram da paylaşılacak en son Cuma mesajları...

1
Mübarek Cuma günü geldi! 5 Haziran Cuma gününe özel en anlamlı, hadisli Cuma mesajları ile sevdiklerinizi unutmadığınızı hatırlatın. En güzel Cuma mesajları ile sevdiklerinizin dualarında yer edinin. İşte resimli Cuma mesajları...
2
Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.
3
Allah'ım! Senden dünya ve ahirette afiyet dilerim. Allah'ım! Senden dinim, dünyam, aile fertlerim ve malım hakkında af ve afiyet dilerim. Allah'ım! Ayıplarımı ört, korkularımdan emin kıl... Hayırlı cumalar.
4
Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.
5
Ahir zaman fitnelerinden, kazalardan, belalardan, sıkıntılardan, şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından Allah bizi ve sevdiklerimiz korusun. Hayırlı Cumalar.
6
Allahım! Senden hayırlı olan işleri yapmayı, aklın ve dinin çirkin gördüğü şeyleri terk etmeyi ve fakirlerin sevgisini istiyorum. (Malik, Dua, No:508)
7
Üzerine güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Âdem o gün yaratıldı, o gün cennete konuldu ve yine o gün cennetten çıkarıldı. (Müslim, Cum'a 17, 18)
8
'Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem' diyen Sevgilinin (s.a.s.) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile… Hayırlı cumalar dilerim.
9
*Ey Rabbimiz! Unutur veya hataya düşer de bir kusur işlersek bizi onunla hesaba çekme. (Bakara Suresi 286)
10
Allahım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…
11
Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.
12
Allah'ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. Hayırlı Cumalar.
13
Rabbim nefsimize 'celaliyle', kalbimize 'cemaliyle', hayatımıza 'hikmetiyle', hatalarımıza 'rahmetiyle', mahşerde 'Muhammedîyle' yardım etsin inşallah. Hayırlı Cumalar.

YORUMLAR
500

Son Dakika Resimli Cuma mesajları 5 Haziran 2019 - Cuma mesajları yeni 2019 - Son Dakika


Advertisement