Son Dakika Haberleri: Reyhan Karaca'nın Acı Günü

Reyhan Karaca'nın Acı Günü

9 yıl önce

1
Uzun süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden Reyhan Karaca'nın kardeşi Fatih Karaca'nın (31) cenazesi Şişli Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Feriköy mezarlığına defnedildi.
2
Ünlü sanatçı Reyhan Karaca'yı bu üzüntülü gününde sanat camiasından meslektaşları ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Annesi Sevim Karaca ve kızkardeşi Lale Karaca ile taziyeleri kabul etti.
3
Ünlü şarkıcı kardeşinin tabutuna sarılarak uzun süre ağladı.
4
Gülben Ergen, Bengü, Nükhet Duru, Yonca Evcimik, Çiğdem Tunç, Aşkın Nur Yengi, Burak Kut, Betül Demir, Soner Arıca, Metin- Eda Özülkü, Seba Tümer, Altay, Fulden Uras, Oğuz Kaya, Nadide Sultan, Murat Göğebakan, Garo Mafyan gibi sanat camiasından birçok isim bu zor gününde Karaca'yı yalnız bırakmadı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asla Normal Bir Hayatı Olmayacağını Söylediler, Güzeller Güzeli Bir Manken Oldu! Yeşilçam'ın Yetenek Abidesiydi, Kıymeti Hiç Bilinmedi! İslam Dünyasının Gönlünü Fetheden Başbakan: Müslüman Toplumun Üzerine Korku Salarak Ün Kazanmak İstiyor Bufalo, Yavrusunu Isıran Aslanı Perişan Etti! Gülümsemekten Çekinmeyin! Bu Besinlerle İnci Gibi Dişlere Kavuşmak Çok Kolay