Reyhanlı İçin Kim Ne Dedi? - Son Dakika

Reyhanlı İçin Kim Ne Dedi?

11.05.2013 21:46

1
Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamalara ilişkin tepkiler gelmeye devam ediyor.
2
İbrahim Tatlıses: Hatay reyhanlıda patlamadan dolayı hayatını kabeden vatandaşlarımıza ALLAH'Tan rahmet yaralı kardeşlerime de ALLAH'tan şifa diliyorum...
3
Tuğba Altıntop: Rabbim sabir versin Hatay Reyhanli'daki vatandaslarimiza.Akrabalarim var orada.Elleriniz kirilsin cezaninen agiriyla yargilanirsniz insallah
4
Ece Vahapoglu: Hatay'da acil kan gerekiyormus. Reyhanlı Devlet Hastanesi'ne kan gerekiyor bilgileri dolasiyor.
5
Petek Dinçöz: Hatay'da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan Rahmet diliyorum.Yaralılarımıza Rabbim Şifa versin.
6
Dilara Gönder: Bugün 40 ölü,29'u ağır 100 yaralı! Yer:Hatay,Türkiye. Çözümsüz öneri: #barisicindemokrasi
7
İclal Aydın: Hatay'da hayatını kaybeden kardeşlerimize rahmet diliyorum. Hepimizin başı sağolsun.
8
Gülben Ergen: Reyhanlı'da patlayan bomba kardeşliğin kucağına patladı. Suriyeli komşusunun acısına ortak olan insanımın yüreğine. Yine sinsi ve yine alçakca.
9
Nihat Doğan: Hatay Reyhanlı'daki patlamada 4 kişi hayatını kaybetti 18 de yaralı var ölenlere Allah'tan rahmet yaralılara başsağlığı dilerim başımız sağolsun.
10
Selçuk İnan: Hatay Reyhanlı'da meydana gelen patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan Rahmet diliyorum. ACINIZ ACIMIZDIR.
11
Hakan Şükür: Rabbim bu ülke üzerinde kim kötü planlar yapıyorsa eline ayağına dolandırsın. Hatay'daki patlamada vefat edenlere, Rabbim mağfiret eylesin.
12
Haluk Levent: Hatay Reyhanlı'da yaralılar arasında kuzenimde var.. Tam haber alamıyoruz.. Lanet olsun!
13
Ceyhun Yılmaz: Hatay'ın Reyhanlı İlçesindeki patlama. "İçişleri Bakanı: Ölü Sayımız 18'e Yükseldi" Başımız sağolsun. Sabır diliyorum.
14
Gani Müjde: Şehirlerde bombalar patlamasın diye İmralı ile görüşülüyordu ya, şimdi kiminle görüşmek lazım?
15
Enver Aysever: Ailemin, dostların, Anadolu'nun barışçı insanlarının yaşadığı Antakya'da kan var, gözyaşı var. Hepsinin acısını yüreğimde hissediyorum.
16
Ertem Şener: Hatay'da yapılan hain saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ALLAH'tan rahmet diliyor,bu kalleş saldırıyı lanetle kınıyorum...
17
Fransa Dışişleri Bakanı Laurent Fabius, Reyhanlı'da meydana gelen ve en az 40 kişinin ölümüne yol açan saldırıyı sert bir şekilde kınadı.

Fabius yaptığı yazılı açıklamada, "Reyhanlı ilçesindeki saldırıları büyük bir kararlılıkla kınıyorum" ifadesini kullanarak, Türk yetkililere ve Türk halkına dayanışma mesajı gönderdiğini bildirdi.

18
Balçicek İlter: 'Yani bu memleket hiç mi nefes almaz hiç mi durup dinlenemez? 18 can… Kolay mı… Hakikaten çok üzgünüm.
19
Yıldıray OĞUR:: ''20 insanın ölüm haberinin saniyesinde "hah gördün mü" dış politika/Akp/istihbarat zaafı analizleriyle karşılandığı ülke...''
20
Ece Erken: Hatay Reyhanlı'daki patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar,yakınlarına sabır dilerim.
21
Ahmet Mümtaz Taylan: Reyhanlı'da çok trajik bir şeyler oluyor. Eyvah...
22
KKTC Başbakanı İrsen Küçük, Reyhanlı'daki patlamalara ilişkin, "Böylesi menfur olaylarla Anavatan Türkiye'deki huzur ve güven ortamını bozmaya, Türk halkını provoke etmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini vurgulamak isterim" ifadelerini kullandı.
23
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis J. Ricciardone, Reyhanlı'da meydana gelen saldırıyı kınadı. Ricciardone, ABD'nin saldırıyı düzenleyenleri belirlemek ve yargı önüne getirmek için Türk halkının ve hükümetinin yanında yer aldığını sözlerine ekledi.
24
Suat KILIÇ:: ''Reyhanlı'daki patlamada ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Reyhanlılı kardeşlerime sabır ve metanet... Sağduyu vakti...''
25
Murat Yetkin:

ZAMANLAMA DİKKAT ÇEKİCİ

Patlamalar Suriye sınırına yakın mesafede Reyhanlı'da meydana geldiği için ilk akla gelen Suriye'deki iç savaşla ilgisi oluyor. Öldürülen insan sayısı arttıkça Ankara'nın tepkisinin büyümesi de doğal ve kaçınılmaz. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun ‘kışkırtma' uyarısı ve ‘zamanlamaya' dikkat çekmesi boşuna değil.

26
Doç. Dr. Koray Çalışkan: TÜM BUNLARIN SORUMLUSU...

Reyhanlı'da olanın tek sorumlusu Suriye devletidir. Ancak Suriye'nin rejimini değiştirmek için gizli veya açıktan silah ve maddi yardım yapan maceracı dış politikamız esas sorumludur.

Demokrasi dışarıdan ithal edilebilen bir şey değildir. Suriye'ye ihraç etmeye çalıştığımız şey her neyse bize kan ve gözyaşı olarak geri dönüyor. Suriye politikamız hemen ve tamamen değişmelidir.

27
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamalarla ilgili yaptığı açıklamada "Dayanışma içinde bu olayların da üstesinden geleceğiz" dedi.
28
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki patlamalara ilişkin, "Tüm gelişmeler göstermiştir ki Türkiye, sınırlarından kaynaklanan çok ciddi bir tehdidin altındadır" görüşünü savundu.
29
Dışişleri Bakanı Davutoğlu, Hatay Reyhanlı'daki patlamaların zamanlamasının dikkat çekici olduğunu belirterek, "Bunların olması bir tesadüf değil" dedi.

Son Dakika Reyhanlı İçin Kim Ne Dedi? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement