Son Dakika Haberleri: Reza Zarab, Ebru Gündeş'e Balık Timi Tuttu

Reza Zarab, Ebru Gündeş'e Balık Timi Tuttu

5 yıl önce

1
Reza Zarrab, eşi Ebru Gündeş'e taze balık yedirmek için görülmemiş bir yol seçti. İşadamı, dalgıçlardan oluşan bir ekip kurdu. Bu ekip, güzel sanatçı ne zaman balık yemek isterse Bodrum sularına dalıyor.
2
Şimdilerde eşi Ebru Gündeş ve kızıyla Bodrum'daki lüks villasında tatil yapan Reza Zarrab, bir kez daha eşine olan sevgisini gözler önüne serdi.
3
Ebru Gündeş'in Bodrum'da olduğu süre boyunca akşam yemeklerinde genellikle balık tercih ettiğini gözlemleyen Reza Zarrab, Gündeş'e Bodrum'un en taze balıklarını yedirmek için görülmemiş bir yönteme başvurdu.
4
Zarrab, özel bir dalgıç ekibi kurdu ve ekip için zodyak bot aldı.
5
Zarrab, Gündeş'in canı ne zaman balık çekerse kurduğu balık timine haber veriyor.
6
Hemen Bodrum sularına dalan veya açıklarda balık avlayan ekip de en taze balıkları yakalıyor.
7
Tutulan balıklar, aradan 1 saat bile geçmeden çiftin evinde pişiriliyor.
8
Bodrum'da oldukları süre boyunca gözlerden uzak bir yaşam süren ünlü çift, bu sayede de taze balık yemek için kalabalık mekanlara gitmekten kurtuluyor.
9
Kendisi de dalgıçlığa meraklı olan Zarrab'ın, tekneyle açıldıkları zaman da Ege'nin sularına dalıp güzel eşi ve minik kızları için yine en taze balıkları tuttuğu da söyleniyor.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trans Birey Olduğuna Kimse İnanamıyor, Güzelliğiyle Baş Döndürüyor! Hocaları Fikirlerini Delice Buluyordu, 13 Yaşında Kendi Şirketini Kurdu Şimdi Paraya Para Demiyor 21 Yaşındaki Genç Modelin, Angelina Jolie'ye Olan Benzerliğini Gören Şoke Oluyor! İyileşmek İçin Koluna Kendi Spermini Enjekte Etti! Herkes Şaşkına Döndü Cinsel İlişki Adası'na Giden 16 Yaşındaki Gencin Son İsteği Şoke Etti