Rezillik diz boyu! Dersten kalan öğrencisine cinsel ilişkiye girdikten sonra yüksek not verdi - Son Dakika

Rezillik diz boyu! Dersten kalan öğrencisine cinsel ilişkiye girdikten sonra yüksek not verdi

09.06.2021 15:24

Amerika Las Vegas'da bir lisede görev yapan 37 yaşındaki biyoloji öğretmeni Lawrence Artl, dersten kalan kız öğrencisini, cinsel ilişkiye girdikten sonra yüksek not vererek geçirdi.

1
Biyoloji dersinden kalan kız öğrencisi ile sosyal medyada görüşen Artl, daha sonra kızın evine gitti. İki kez kızın evine giden ve kız öğrencisiyle ilişkiye giren Artl daha sonra yakayı ele verdi.
2
Olayın ortaya çıkmasından sonra açılan soruşturma kapsamında ifadesi alınan 16 yaşındaki kız öğrenci, öğretmeni ile illşikiye giridğini itiraf etti.
3
Artl, ilişkisi bittikten sonra öğrenciden kendisine ait tüm mesajları silmesini istedi.
4
Artl ayrıca kız öğrencinin biyoloji dersinden aldığı 40 puanı 80'e yükselttiği tespit edildi. Hakkında soruşturma açılan öğretmen polise teslim oldu.
5
Mahkeme gözaltında tutulan öğretmen hakkında kararını eylül ayında verecek.
6
Amerika'da öğretmen-öğrenci arasında bir ilişki skandalı da geçtiğimiz gün yaşanmıştı.
7
44 yaşındaki İngilizce öğretmeni Leslie Gillespie, iki erkek öğrencisi ile ilişkiye girdikten sonra öğrencilerinin yaşı küçük olduğu için tecavüz suçlamasıyla tutuklanmıştı. Leslie, serbest bırakıldıktan sonra geçen cumartesi günü evinde kafasına sıkarak intihar etmişti.

Son Dakika Rezillik diz boyu! Dersten kalan öğrencisine cinsel ilişkiye girdikten sonra yüksek not verdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement