RIFAT HİSARCIKLIOĞLU Resimleri

Rıfat Hisarcıklıoğlu Resimleri

 • 26 Kasım 2015 00:33 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Edirne'de Büyük Tehlike Atlattı TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Edirne'de Büyük Tehlike Atlattı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Edirne'de katılacağı törene gelirken otomobilinin sağ arka lastiğinin patlaması sonucu büyük tehlike atlattı.
 • 26 Haziran 2015 06:33 Adana Rekortmenleri Ödül Töreni Adana Rekortmenleri Ödül Töreni Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin büyümede tıkandığını ve 6 yıldır yerinde saydığını belirterek, yeni bir koalisyon hükümetinin hızla kurulması gerektiğini kaydetti.
 • 25 Mayıs 2015 17:47 TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Zengin Olmanın Yolu Girişimcilikten Geçiyor TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Zengin Olmanın Yolu Girişimcilikten Geçiyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, dünya artık ülkelerin gücünün topla tüfekle değil zenginlikle ölçüldüğünü ve zenginliğin ölçüsünün girişimcilik olduğunu belirterek, "Hangi mesleği okursanız okuyun, ama zengin olmanın yolu girişimcilikten geçiyor.
 • 15 Mayıs 2015 17:36 TOBB Başkanı Hısarcıklıoğlu, Kayserispor'u Ziyaret Etti TOBB Başkanı Hısarcıklıoğlu, Kayserispor'u Ziyaret Etti Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, PTT 1. Lig’den şampiyon olarak Spor Toto Süper Lig’e çıkmayı garantileyen Kayserispor’u ziyaret etti.
 • 25 Mart 2015 17:35 Hisarcıklıoğlu: Kamu Kurumları, Yerli Malı Tercih Etmek Zorunda Hisarcıklıoğlu: Kamu Kurumları, Yerli Malı Tercih Etmek Zorunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, yeni çıkan bir kanunla kamu kurumlarının ihalelerde yerli tercih etmek zorunda olduğunu belirterek, "Ürünü Türkiye'de üretiyorsan, kamu kurumu bu maldan satın alacaksa, yüzde 15'e kadar daha pahalı olarak seni tercih etmek mecburiyetinde" dedi.
 • 24 Mart 2015 20:02 Hisarcıklıoğlu: Kalkınmanın Temel Şartı Kadın Girişimcilerin Sayısının Arttırılması Hisarcıklıoğlu: Kalkınmanın Temel Şartı Kadın Girişimcilerin Sayısının Arttırılması Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, kalkınmanın temel şartının kadın girişimcilerin sayısının arttırılması olduğunu söyledi.
 • 14 Şubat 2015 14:06 Büyükşehir ile Borsadan Çifte Protokol Büyükşehir ile Borsadan Çifte Protokol Bursa’da 300 bin metrekare alana canlı hayvan borsası kurulması ve Bursa Ticaret Borsası’na ait Yeşil’deki tarihi bir binanın restore edilmesine ilişkin protokol, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı törenle imzalandı.
 • 12 Aralık 2014 17:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan: İhanet Şebekesini Çökertecek ve Hesabını Soracağız (Geniş Haberi) Cumhurbaşkanı Erdoğan: İhanet Şebekesini Çökertecek ve Hesabını Soracağız (Geniş Haberi) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanı ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılan istişare toplantısında konuştu.
 • 30 Kasım 2014 17:06 Hisarcıklıoğlu: Huzurun Olmadığı Yerde Ticaret, Girişimci Olmaz Hisarcıklıoğlu: Huzurun Olmadığı Yerde Ticaret, Girişimci Olmaz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 6- 7 Ekim olayları nedeniyle bölgede bir çok rezervasyonun iptal olduğunu belirterek, "Ticaret, huzur olmazsa olmaz. Huzurun olmadığı yerde girişimci olur mu, kim kendisini riske eder. Biz sadece ilimizde, ülkemizde huzur istemiyoruz.
 • 25 Kasım 2014 14:39 CHP'li Özpolat: Akp, Gül'ü Siyasetin Dışına İtiyor CHP'li Özpolat: Akp, Gül'ü Siyasetin Dışına İtiyor Chp Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat, Kayseri'nin en büyük kozunun Abdullah Gül ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu olduğunu belirterek, "Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı yapmış Abdullah Gül siyasetin dışına itiliyor.
 • 24 Kasım 2014 23:32 Hisarcıklıoğlu: Reform Yapmayı Unuttuk Hisarcıklıoğlu: Reform Yapmayı Unuttuk Tobb Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin büyüme hızında son 6 yıldır yerinde saydığını ve reform yapmayı unuttuğunu belirterek, reforma ihtiyaç duyulduğunu söyledi.
 • 25 Ağustos 2014 22:05 Patronlar Çırağan'da Halaya Durdu Patronlar Çırağan'da Halaya Durdu