Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi! - Son Dakika

Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi!

16.07.2019 16:22

Yaklaşık 1 yıldır Londra'da yaşayan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Hollywood'da bulunan lüks villasını 28 bin pound (yaklaşık 200 bin TL) karşılığında kiraya verdi.

1
Yaklaşık 1 yıldır Londra'da yaşayan başarılı şarkıcı Rihanna, Hollywood'da bulunan lüks villasını 28 bin pound (yaklaşık 200 bin TL) karşılığında kiraya verdi.
2
Lüks mobilyalar, şık armatürler ve oldukça iddialı misafir odaları bulunan evini kiraya veren Rihanna, İngiltere'ye taşınma kararını The New York Times'a şu sözlerle anlatmıştı: Blok etrafında dolaşmayı seviyorum, bu magazincilerden gizlememi kolaylaştırıyor.
3
Rüya evde, tam donanımlı spor salonu ve yüksek kalitede sinema sistemi bulunuyor.
4
Evde ayrıca spa ve oldukça büyük bir de havuz mevcut.
5
6
7
İçinde sinema salonu, altı yatak odası ve sekiz banyo bulunan ev ihtişamıyla ağızları açık bıraktı.
8
9
10

Son Dakika Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor