Rihanna Kucağa Oturdu - Son Dakika

Rihanna Kucağa Oturdu

08.06.2013 09:38

Ünlü yıldız Rihanna Belçika'da verdiği konserde sahneye aldığı hayranına kucak dansı yaptı.

1
'World Diamond Tour' kapsamında ülkemize de gelen ABD'li pop ikonu Rihanna, konserleriyle dünyayı sallamaya devam ediyor. Turnesine dün geceki Belçika'nın Antwerp şehrindeki konseri ile devam eden güzel şarkıcı, yaptığı olay dansla geceye damgasını vurdu.
2
Seyirciler arasından seçtiği bir erkek hayranını sahneye çıkartan Barbadoslu şarkıcı, sahne ortasında hazırlanmış masaya hayranını yatırarak üzerinde erotik kucak dansı yaptı.
3
Erotik figürler ile dansını yaparken bir yandan şarkısına devam eden Rihanna yaptığı bu 30 saniyelik şovla yine sansasyon yarattı.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika Rihanna Kucağa Oturdu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti