Rihanna'nın çıplak bedenine taktığı kolye, dünyanın en kalabalık ikinci ülkesini ayağa kaldırdı - Son Dakika

Rihanna'nın çıplak bedenine taktığı kolye, dünyanın en kalabalık ikinci ülkesini ayağa kaldırdı

18.02.2021 17:03

Yıldız şarkıcı Rihanna'nın sosyal medya hesabından paylaştığı üstsüz pozu diplomatik kriz çıkardı. Rihanna'nın çıplak bedenine taktığı aksesuar dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi Hindistan'ı ayağa kaldırdı.

1
Son dönemde sahip olduğu kozmetik markasıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Rihanna'nın son paylaşımı büyük tepki çekti.

2
Şu ana kadar unutulmaz şarkılara imza atan ve dünyanın en çok tanınan isimlerinden olan 32 yaşındaki şarkıcı önceki gün üstsüz bir fotoğrafını paylaştı.
3
Altında sadece kendi markasına ait saten bir boksör şortu bulunan Rihanna'nın üstsüz olmasının yanı sıra kullandığı bir aksesuar, dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi Hindistan'ı ayağa kaldırdı. Rihanna'nın boynuna taktığı kolyede Hinduların tanrısı Ganeşa'nın bulunması ülkede yaşayan birçok insanın tepkisini çekti.
4
Rihanna'nın boynuna taktığı kolyede Hinduların tanrısı Ganeşa'nın bulunması ülkede yaşayan birçok insanın tepkisini çekti. Ülkeyi yöneten Hindu ve milliyetçi BJP Partisi'nden Ram Kadam, "Rihanna'nın bizim değerli Hindu tanrımız Ganeşa ile utanmadan alay etmesi kabul edilemez" dedi. Dünya Hindu Konseyi (VHP) ise bu paylaşımı Twitter ve Facebook'a şikayet ettiklerini ve polise de haber verdiklerini duyurdu. Konsey, Rihanna'nın profilinin de yasaklanmasını istedi.

5
Sosyal medyada da birçok Hindu, Rihanna'nın paylaşımını adeta topa tuttu. Birçok kullanıcı, "Bu kadar ünlü bir kişinin bu kadar düşüncesiz olması kabul edilemez", "Bu bir moda ya da trend değil. Bu bir Hint kültürü", "Rihanna bizim değerlerimizle alay ediyor" yorumlarını yaptı.
6
Bu yılın başında Hindistan'da haklarını alamadıkları için eylem yapan çiftçilere destek mesajı atan Rihanna, Yeni Delhi yönetiminin büyük tepkisini çekmişti.
7

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Rihanna'nın çıplak bedenine taktığı kolye, dünyanın en kalabalık ikinci ülkesini ayağa kaldırdı - Son Dakika


Advertisement