Rihanna'nın Enteresan Dövmeleri - Son Dakika

Rihanna'nın Enteresan Dövmeleri

03.04.2013 10:42

1
Kızıl saçları, sahnede giydiği cesur kıyafetleri, dansları, burnunda her zaman et parçası kalmış gibi sesi, söylediği şarkılarıyla gündemden bir türlü düşmeyen Barbadoslu şarkıcı Rihanna, dövmeleriyle de marjinal olmayı başarıyor. İşte Ünlü yıldızın dövmleri;
2
“SHHH..” – sağ işaret parmağında; Rihanna bu dövmeyi Haziran 2008′de yaptırdı. Bu dövmesi bir çok ünlüye ( Lindsay Lohan ve Lily Allen gibi ) ilham kaynağı oldu.

3
Sol elinin orta parmağında ise 2008 yılında yaptırdığı "Love" dövmesi yer alıyor.
4
Rihanna'nın arapça yazılı dövmesinin anlamı: “ Tanrı'daki özgürlük”
5
Bu dövme Rihanna'nın ilk dövmesi. 2006 yılında yaptırdı. Bu dövme onun müzik kariyerinden etkilenerek yaptırıldığı görülüyor.
6
Bu dövme Rihanna Miami'de tatildeyken sol ayak bileğinde görüldü. Rihanna bu dövme içi: “Bu dövmeyi Miami'deyken yaptırdım. Bunu yapan kişi harika bir artist.“ dedi.
7
Rihanna'nın bu dövmesindeki tarih en yakın arkadaşı Melissa'nın doğum tarihi. Rihanna bu dövmeyi yaptırdıktan sonra Melissa'da buna benzer bir dövme yaptırdı.
8
Rihanna Mart 2009′da NYC Bang Bang gidip bu dövmeyi yaptırdı.
9
Rihanna bu dövmeyi tersten yaptırdı çünkü aynaya baktığında rahatça okuyabilmek için. Dövmenin çok güzel bi anlamı var: “Hata hiç yok, çıkarılacak ders hep var.”
10
Rihanna bu dövmeyi Kasım 2008′de Yeni Zellanda'da yaptırdı.
11
Yıldızlar öncelikle LA'de yapıldı. Rihanna ilerleyen senelerde yeni yıldızlar ekledi.
12
Dövmenin anlamı: “Affedicilik, Dürüstlük, Baskı ve Kontrol.” ama ne yazık ki dövme yanlış yazıldı.
13
Rebel Flower Asi Çiçek anlamına gelen dövmesi aynı zamanda ilk parfümünün de adı.

14
Sol kulağının iç kısmında bir adet yıldız dövmesi var.

Son Dakika Rihanna'nın Enteresan Dövmeleri - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement