Rizeli Yaparsa Kardan Kadın Yapar - Son Dakika

Rizeli Yaparsa Kardan Kadın Yapar

7 yıl önce

Rize'de Zafer Koçal isimli vatandaş kardan kadın yapıp çay içirdi.

1
Rize'de 2 gün boyunca etkili olan kar yağışı bugün itibariyle son bulurken, Rizeli bir vatandaş ise karın keyfini kardan kadın yaparak çıkardı. Görmeye alışık olduğumuz kardan adamın tersine Rizeli işletmeci Zafer Koçal, kendi tesisinin önünde bir ilke imza atarak kardan kadın yaptı.
2
Yaklaşık 1 saat uğraştığı kardan kadına önce Keşan taktı, sonra çay içirdi. Kardan Kadınla birlikte çay içen Koçal "Aşkım" dediği kardan kadının yanında bir süre güneşlendi.
3
Daha sonra yapmış olduğu Kardan Kadını kıyıda bırakarak karın üzerinde kar banyosu yaptı ve dondurucu soğuğa aldırış etmeden denize girdi.
4
Koçal, son 10 yılda ilk kez bu kadar kar yağdığını belirterek buz gibi havada denize girmenin kendisini üşütmediğini söyledi.
5
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 12.12.2013 04:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası