Dünyaca Ünlü Oyuncu Robert De Niro 20 Yıllık Evliliğini Bitirdi! İşte Boşanan Ünlüler - Son Dakika

Dünyaca Ünlü Oyuncu Robert De Niro 20 Yıllık Evliliğini Bitirdi! İşte Boşanan Ünlüler

21.11.2018 10:35

Robert De Niro ile 20 yıllık eşi Grace Hightower'den ikinci kez boşandı. Ünlü çiftin ayrılığı akıllara ünlü çiftlerin olaylı boşanmalarını getirdi. İşte boşanan, aldatan, ve sevgiliyken ayrılan ünlüler...

1
ABD'li ünlü aktör Robert De Niro ile kendisi gibi oyuncu eşi Grace Hightower ikinci kez boşandı.

2
75 yaşındaki efsane oyuncu De Niro, 63 yaşındaki Grace Hightower, 1997 yılında ilişkilerinin 10. Yılında evlenmişti.
3
Çift 1999 yılında boşanmış, oğulları Elliot için karşılıklı velayet davası açmıştı. 2004 yılında yeniden evlenen çiftin düğününe ünlüler adeta akın etmişti.

4
Robet De Niro ve Grace Hightower çiftinin 20 yaşında Elliot adında bir oğlu ve 6 yaşında Helen Grace adında bir kızı bulunuyor.

Çiftin, 20 yıl sonra biten evliliği akıllara ünlüler dünyasının çok konuşulan ayrılıklarını getirdi..

5
Anjelina Jolie ve Brad Pitt
Anjelina Jolie ve Brad Pitt
2014 yılında evlenen çift, magazin dünyasının en yakıştırılan çiftlerinden biriydi. 3'ü evlatlık olmak üzere toplamda 6 çocuğu bulunan çiftin ayrılık haberi gündemi sarsmıştı. Çift, 2016 yılında Associated Press (AP) haber ajansına gönderdikleri ortak bildiri ile boşanacaklarını duyurmuştu.
6
Johnny Depp ve Amber Heard
Johnny Depp ve Amber Heard
2015 yılında evlenen ünlü çiftin boşanmaları da olay olmuştu. Amber Heard, Depp'in kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçen yılın Mayıs ayında boşanma davası açtı. Amber Heard, Depp'in kendi parmağını keserek evdeki banyoya kanıyla 'Beni Billy Bob Thornton ile aldattın' şeklinde mesaj yazdığını görüntüleriyle birlikte mahkemeye sundu.

7
İkili geçen yıl anlaşmalı olarak boşandı. Depp'in Heard'a 7 milyon dolar tazminat vereceği Heard'ın ise bu parayı hayır kurumlarına bağışlayacağı açıklanmıştı. Ancak Depp parayı Heard'a vermeden hayır kurumlarına bağışlamıştı. Bunun üzerine yeniden tazminat davası açan Amber Heard'ın isteği mahkeme tarafından reddedildi.
8
Eva Longoria ve Tony Parker
Eva Longoria ve Tony Parker
Ünlü oyuncu Eva Longoria ile Basketbolcu 2007 yılında çifte düğünle evlenen çiftin mutlulukları uzun sürmedi. Eva Longoria, 2010 yılında Tony Parker'e kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı.
9
Boşanma sonrası basına konuşan Longoria, eşi Parker'ın evlilikleri süresince başka kadınlara yüzlerce aşk mesaj gönderdiğini açıklamıştı. Çiftin boşanmalarının ardından basketbolcu Tony Parker'ın, eski takım arkadaşlarından Brent Barry'nin karısı Erin ile ilişki yaşadığı ortaya çıkmıştı.
10
Demi Moore ve Bruce Willis
Demi Moore ve Bruce Willis
1996 yılında evlenen Moore ve Willis çiftinin evlilikleri sadece iki yıl sürdü. İkilinin evliliğini bitiren olay ise Demi Moore'un Bruce Willis'i, Madonna'nın erkek kardeşi Christopher Ciccone ile aldatması oldu. Willis, sonrasında kendisinden boşanıp Ashton Kutcher ile evlenen Moore'un düğününe katıldı. Moore ve Willis evliliklerinden doğan kızları için biraraya gelerek birlikte vakit geçiriyorlar.

11
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur
Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur 2015 yılında evlenmişti. Geçtiğimiz yıl sosyal medya hesaplarından boşanacaklarını açıklayan çift tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Çift birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı.

12
Şebnem Bozoklu ve Emre İzer
Şebnem Bozoklu ve Emre İzer
Oyuncu Şebnem Bozoklu, eşi Emre İzer'le boşanma iddialarını yalanladıktan sonra Bodrum'da sabah saatlerinde bir genç ile görüntülendi. Olaydan birkaç gün sonra Bozoklu'nun avukatı çiftin boşandıklarını açıkladı. Çiftin avukatı Şebnem Bozoklu ve Emre İzer'in evliliklerinin fiili olarak 9 aydır bittiğini de söylemişti.

13
Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak
Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak
2011 yılında masal gibi bir düğünle evlenen Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çifti geçtiğimiz yıl evliliklerini bitirme kararı aldı. Tuba Büyüküstün'un Saylak'ı aldattığı haberleri sonrasında Onur Saylak sert bir açıklama yaparak haberi yalanlamıştı. Çiftin, Maya ve Toprak adında ikiz çocukları bulunuyor.

14
Caner Erkin ve Asena Atalay
Caner Erkin ve Asena Atalay
Yakın tarihin en sansasyonel boşanmalarından biri olan Caner Erkin ve Asena Atalay boşanmasında şarkıcı Berkay etkili olmuştu. Asena ile Berkay'ın bir alışveriş merkezinin bebek bakım odasından birlikte çıkarken çekilmiş fotoğrafları günlerce gündemden düşmemişti. Asena ve futbolcu eşi Erkin olaydan kısa bir süre sonra boşandı. Caner Erkin şu anda oyuncu Şükran Ovalı ile evli ve çiftin bir çocukları bulunuyor.

15
Ali Tarhan ve Ayşe Özyılmazel
Ali Tarhan ve Ayşe Özyılmazel
Ali Taran, kanser olan eşini Ayşe Özyılmazel'le aldattı. Sonrasında vefat eden eşinden boşanan Ali Taran, Ayşe Özyılmazel ile evlendi ancak çift 1 yıl sonra boşandı.

16
Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu
Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu
Birce Akalay ikinci evliliğini Sarp Levendoğlu ile yapmıştı. Ancak 1 Ağustos 2014'te evlenen çift 2017 Ocak ayında evliliklerini noktaladı. Akalay ve Levendoğlu'nun boşanma nedenleri arasında Levendoğlu'nun Derya Şensoy'la aşk yaşadığı iddiaları da vardı. Ancak bu iddialar kanıtlanamadı.

17
Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan
Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan
"Çocuklar Duymasın" dizisiyle ünlenen Tamer Karadağlı ile çocukluk aşkı olan oyuncu Arzu Balkan ile evlendi. Çiftin nişanlı olduğu dönemde dahi Karadağlı'nın Balkan'ı aldattığı ortaya çıkmıştı. Yine de evlenen çiftin evliliklerinde de aldatma olayları patlak vermiş Tamer Karadağlı ekranların karşısına çıkarak "Ben bir hata yaptım" şeklinde açıklama yapmıştı. Çiftin Zeyno isminde bir kızları bulunuyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika Dünyaca Ünlü Oyuncu Robert De Niro 20 Yıllık Evliliğini Bitirdi! İşte Boşanan Ünlüler - Son Dakika


Advertisement