Rol Arkadaşını Canından Bezdirmiş En Kötü Öpüşen 10 Oyuncu - Son Dakika

Rol Arkadaşını Canından Bezdirmiş En Kötü Öpüşen 10 Oyuncu

01.03.2017 11:04

1
Filmlerdeki romantik ya da ateşli sahnelerden hoşlanıyor olabilirsiniz. Ama bazen o sahnelerde kamera karşısına geçen oyuncular için o anlar cehenneme dönüşebiliyor.

İşte rol arkadaşlarının tecrübeleriyle Hollywood'un en kötü öpüşen" ünlüleri.

2
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Sergilediği şakacı tavırlarla bilinen genç oyuncu Jennifer Lawrence katıldığı bir programda ilginç açıklamalar yaptı. Başrollerini Chris Pratt ile paylaştığı Passengers (Yolcular) filminde, filmdeki öpüşme sahnelerine nasıl hazırlandığını da anlatmıştı.

3
Daha önce Hunger Games (Açlık Oyunları) filmindeki rol arkadaşı Liam Hemsworth'ün "Jennifer çok iyi arkadaşım, onu seviyorum. Ama keşke öpüşme sahnesinden önce sarımsak yemeseydi" dediği Lawrence, Passengers'taki rol arkadaşı Chris Pratt ile benzer bir sahne için kamera karşısına geçmeden önce bol bol nane çiğnediğini söylemişti.

4
Umut Işığım (Silver Linings Playbook) adlı filmle en iyi kadın oyuncu Oscar'ını kazanan Jennifer Lawrence daha önce yaptığı bir açıklamada: "Açlık Oyunları filmindeki rol arkadaşları Liam Hemsworth ve Josh Hutcherson ile çekeceği öpüşme sahnelerinden önce ne yediğini çok da önemsediğini söyledi.

5
Lawrence "Onları öpmek zorunda olduğumda "aman boşver, kimin umurunda" diye düşündüm. Hardal ve ton balığı yedim" dedi. Genç oyuncu "Ama American Hustler'da Christian Bale ve Passengers'da Chris Pratt ile çekeceğim öpüşme sahnesinden önce bol bol nane çiğnedim" diye konuştu.

6
Thandie Newton
Thandie Newton
Tom Cruise'un Görevimiz Tehlike'deki rol arkadaşı Thandie Newton, ünlü aktörle kamera karşısına geçtiği öpüşme sahnesinden hiç keyif almamış.

7
Newton aktörün öpücüklerini "ıslak" diye nitelendirdi. Güzel oyuncu sahnenin yönetmenin istediği gibi olması için defalarca tekrarlandığını ve günün sonunda inleyerek eve gittiğini söyledi.

8
Emma Watson
Emma Watson
Harry Potter'ın yıldızlarından Emma Watson'ın öpücüğü ise rol arkadaşı Daniel Radcliffe tarafından "biraz hayvani" olarak nitelendirildi.

9
Radcliffe "Ben bu öpücüğün yumuşak olacağını sanıyordum. Ama beni kuvvetli bir biçimde öptü" dedi.

10
"Böyle bir öpücük beklemiyordum" diyen Radcliffe "Ama şikayet etmeyeyim. Benim yerimde olmak isteyen 10 binlerce genç erkek vardır elbette" diyerek sözlerini sürdürdü.

11
Harrison Ford
Harrison Ford
Helen Mirren'ın anlattığına göre Harrison Ford kamera karşısında pek de öpüşemiyor.

12
Üstelik Mirren sözlerini "Muhtemelen kamera dışında da öyle" diyerek sürdürdü.

Helen Mirren "Sanırım bu bir tek benimle ilgili değil. Bazen diğer oyuncularla da özel hayatımızda karşılaştığımızda bu konuyu konuşuyoruz. Hepimizin ortak noktası bu sanırım" diyerek eski rol arkadaşını iyice "yerden yere vurdu."

13
Jason Segal
Jason Segal
Jason Segal da Hollywood'un pek iyi öpüşemeyen ünlülerinden. Bunu söyleyen de rol arkadaşı Alyson Hannigan.

14
Üstelik söylentilere göre Hannigan birlikte kamera karşısına geçmeleri gereken öpüşme sahnesinde oynamak da istememiş. Çünkü iddialara göre aktör duman gibi kokuyormuş.

15
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie dünyanın en güzel kadınlarından biri ve birçok erkek onunla öpüşebilmek için belki de her şeyini feda eder. Biri hariç!

16
Jolie'nin Wanted filmindeki rol arkadaşı James McAvoy'un söyledikleri pek de hoş değil.

17
Aktör, Jolie ile öpüşmeyi "terletici ve hiç de hoş değil" diyerek nitelendirdi.

18
Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Hayranları üzülecek belki ama Leonardo DiCaprio ile öpüşmek de pek öyle masal prensleriyle öpüşmeye benzemiyor. Bunu da rol arkadaşı Virginie Ledoyen söylüyor üstelik.

19
The Beach adlı filmde ünlü aktör ile kamera karşısına geçen Ledoyen'e göre DiCaprio'nun öpücüğü tek kelimeyle "kötü."

20
Ledoyen "Bence Leonardo tatlı bir adam. Ama onu sevgili olarak istemezdim" diye konuştu.

Bu arada, Shutter Island'daki rol arkadaşı Michelle Williams'a göre ise Leonardo DiCaprio gayet iyi öpüşüyor.

21
Sienna Miller
Sienna Miller
Sienna Miller da rol arkadaşı James Franco'ya göre pek de iyi öpüşmüyor.

22
Camille filminde birlikte oynayan ikili sadece bir kez öpüşmüşler.

23
Miller'ın filmdeki rol arkadaşı James Franco'ya göre onunla öpüşmek "eğlenceli" değil.

24
Orlando Bloom
Orlando Bloom
Keira Knightley'e göre de Orlando Bloom iyi öpüşmeyi beceremiyor.

25
Güzel oyuncu Johnny Depp'in bu konuda daha iyi olduğunu düşünüyor.

26
Knightley, Karayip Korsanları serisinin gündemde oludğu dönemde bir dergiye verdiği röportajda "Johny Depp kesinlikle kötü değildi" diye konuştu.

27
Robert Pattinson
Robert Pattinson
Gelelim son dönemin en gözde yakışıklılarından Robert Pattinson'a.... Sevişme sahnelerinde oynamaktan hoşlanmıyor. Çünkü kendini bu tür sahnelerde başarılı bulmuyor Pattinson.

28
Ama, Bel Ami filmindeki rol arkadaşı Christina Ricci'ye göre Pattinson çok iyi öpüşüyor.

29
Bu arada Pattinson ile Alacakaranlık serisindeki rol arkadaşı ve sonra gerçek hayatta da inişli - çıkışlı bir ilişki yaşadığı Kristen Stewart, "en iyi öpüşme" ödülünü almıştı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Rol Arkadaşını Canından Bezdirmiş En Kötü Öpüşen 10 Oyuncu - Son Dakika


Advertisement