Rol arkadaşıyla yakalanan evli oyuncu Dominic West'in yıllar önceki sözleri tartışma yarattı: Tek eşlilik doğaya aykırı - Son Dakika

Rol arkadaşıyla yakalanan evli oyuncu Dominic West'in yıllar önceki sözleri tartışma yarattı: Tek eşlilik doğaya aykırı

14.10.2020 15:51

A Purpose of Love adlı üç bölümlük mini dizide birlikte oynayan iki İngiliz oyuncu Dominic West ile Lily James'in Roma kaçamağı, magazin gündemine bomba gibi düştü. 50 yaşındaki oyuncunun yıllar önce verdiği bir röportajında "Tek eşlilik doğaya aykırı" sözleri yeniden gündeme geldi.

1
10 yıllık evli olan Dominic West ile bir süre önce sevgilisinden ayrıldığını duyuran Lily James, Roma'da samimi şekilde görüntülendi. Bu fotoğrafların basına yansımasından sonra da gündemin ilk sıralarına yerleşti iki oyuncu.
2
Bütün gözler Dominic West'in, peysaj mimarı olan aristokrat eşi Catherine FitzGerald'a çevrildi. Yakın arkadaşları FitzGerald'ın yıkıldığını ileri sürdü. Fakat çift, akşam üzeri saatlerinde herkesi şaşırtan bir adım attı ve birlikte basın karşısına geçti.
3
Dominic West ile Catherine Fitzgerald, evliliklerinin güçlü bir şekilde sürdüğü ve ayrılık düşünmedikleri açıklamasını yaptı. Birbirlerini öpücüklere de boğan çift bu ihanetin ardından "boşanmıyoruz" mesajı verdi.

4
Dominic West ile Catherine FitzGerald'ın geleceği tartışma konusu olurken bir yandan da West'in dört yıl önce verdiği bir röportaj yeniden gün yüzüne çıktı. Bu röportajda West, kadın erkek ilişkileri ve evlilik ile ilgili fikirlerini dile getiriyor.
5
West bu röportajda "kadınların ilişkiler konusunda anlayışlı olması gerektiğini" belirtti. Oyuncu aynı röportajda "tek eşliliğin çok gerekli ve doğal olmadığını da" ileri sürdü.
6
Dominic West röportajda "Herkes 40 ve 50'li yaşlardaki erkeklerin bazı davranışlarına karşı anlayışlı olmalı" diye konuştu.
7
Oyuncunun yıllar önce verdiği röportajda söylediği bu sözler sosyal medya plaftormlarında büyük tartışmalara neden oldu. Birçok kişi West'i bu fikirlerinden dolayı "12 yaşındaki çocuğun zekasına sahip güvensiz bir adam" diye nitelendirdi.
8
Dominic West'in İtalya'da birlikte görüntülendiği Lily James ise beş yıldır birlikte olduğu Matt Smith'ten kısa bir süre önce ayrıldı.

YORUMLAR (3)
  • Adil: Kardesim Lilye bir bakin adam hakli degil mi? Gelmis 50 yasina boyle bir citir bulmus ilgilenmesin mi? Adı ustunde kacamak. Olmus bitmis gunun sinunda evine donmus yuvasini yikmamis. Kadinlara tavsiyem herseyi gormesinler. Kadin bosansa o yastan sonra kimle evlenecek. Hadi evlendi diyelim yeni evlendiginin bunu yapmayacaginin garantisi mi var. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Rol arkadaşıyla yakalanan evli oyuncu Dominic West'in yıllar önceki sözleri tartışma yarattı: Tek eşlilik doğaya aykırı - Son Dakika


Advertisement