Rolleri Kaderleri Oldu - Son Dakika

Rolleri Kaderleri Oldu

04.12.2011 21:24

1
Birçok oyuncunun kaderi; rolleriyle benzerlik gösteriyor. İşte o oyuncular:
2
VAHİDE GÖRDÜM: Oyuncu Vahide Gördüm'ün 'Bir İstanbul Masalı' adlı dizide canlandırdığı 'Suzan' meme kanserine yakalanmıştı.
3
Gördüm, yıllar sonra gerçekten meme kanseri oldu. Oyuncu; geçtiğimiz günlerde rol aldığı 'Adını Feriha Koydum' dizisinden de ayrıldı.
4
ARZUM ONAN: Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ'un başrol oynadığı 'Sıcak Saatler' dizisinde 'Buket'i canlandırmıştı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde 'Buket'in beyninde tümör olduğu ortaya çıkmıştı.
5
Arzum Onan da dizi bittikten sonra tiroid kanserine yakalandı. Güzel oyuncu; 1.5 yıl süren tedavinin ardından sağlığına kavuştu.
6
CEYDA DÜVENCİ: Binbir Gece dizisinde rolü gereği bebeğini düşürmüştü.
7
Düvenci sonrasında Engin Akgün'le evlendi. Oyuncu çok geçmeden hamile olduğunu açıkladı ama bir süre sonra bebeğini düşürdü. Güzel oyuncu; sonra tekrar hamile kaldı ve kızı Melisa'yı doğurdu.
8
ÖZLEM SAVAŞ: Oyuncu Özlem Savaş, 'Abuzer Kadayıf' aldı filmde alkol alışkanlığı yüzünden kötü günler geçiren bir şarkıcıyı canlandırdı.
9
Bir süre sonra Savaş'ın filmdeki rolü gerçek oldu. Savaş; bir arkadaşının doğum gününde aşırı alkollü olarak görüntülenince, herkesin aklına 'Abuzer Kadayıf'taki rolü geldi.
10
BARIŞ AKARSU: 'Akademi Türkiye' yarışmasında birinci olduktan sonra yıldızı parlayan Barış Akarsu, 'Yalancı Yarim' adlı dizide Merve Sevi ile birlikte oynadı. Akarsu; dizinin bir bölümünde senaryo gereği trafik kazası geçirdi.
11
Ancak yaşanan trajik olay gerçek oldu; Akarsu, Bodrum'da geçirdiği bir trafik kazasında öldü.
12
EROL GÜNAYDIN: Türk tiyatrosunun duayen isimlerinden Erol Günaydın; Emre Altuğ'un 'Aşk-ı Kıyamet' adlı klibinde, eşini kaybeden bir adamı canlandırmıştı. Klipte usta oyuncu; kaybettiği eşinin hatıralarıyla yaşıyor ve hayattayken onun oturduğu tekerlekli sandalyeyi boş şekilde sokaklarda dolaştırıyordu.
13
Çekimlerden bir süre sonra Günaydın, 40 yıllık eşi Güneş Hanım'ı kanserden kaybetti.
14
OSMAN GİDİŞOĞLU: 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Menderes' karakterini canlandıran Osman Gidişoğlu; dizideki gibi hastanelik oldu. Gidişoğlu dizide; rolü gereği fazla kiloları yüzünden hastaneye yatıp tedavi olmuştu.
15
Oyuncunun fazla kiloları bir süre sonra gerçek hayatta da sağlığını tehdit etmeye başladı. Gidişoğlu; tedavi olmak için hastaneye yattı.

Son Dakika Rolleri Kaderleri Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement