Roma Değil Antalya! - Son Dakika

Roma Değil Antalya!

09.11.2010 14:02

1
Antalya´nın Serik İlçesi Belkıs Beldesi sınırlarında bulunan 2 bin yıllık Aspendos Tiyatrosu yakınındaki alanda, yerli ve yabancı tatilcilere gladyatör dövüşleri heyecanı yaşatılmak isteniyor. Binlerce yıl önce bu dövüşlere sahne olan Aspendos Tiyatrosu´nun 3 kilometre yakınındaki 24 dönümlük alana kurulan Aspendos Gladiatör Arena´daki her şey Roma dönemindeki aslına uygun olarak dekore ediliyor.
2
Dev meşaleli giriş yolunun her iki tarafında, içinde demirci, testici gibi küçük dükkanların yer aldığı Roma pazarı bulunuyor. Pazardan geçenler, ahşaptan yapılan 800 seyirci kapasiteli arenaya ayak basıyor.

3
4
5
6
7

Son Dakika Roma Değil Antalya! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement