Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti - Son Dakika

Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti

16.04.2021 14:57

Amerikalı yıldız oyuncu Hilary Duff, üçüncü çocuğuna hamileyken cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti.

1
Bir dönem romantik komedi filmlerinin aranan ismi olan ancak anne olduktan sonra sinemaya bir süre ara veren Hilary Duff, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdikten sonra samimi bir itirafta bulundu.
2
Hilary Duff, katıldığı bir programda üçüncü çocuğunu taşırken cinsel ilişki istemediği ve hiç de ilişkiye girmediğini açıkladı.
3
Hilary Duff açıklamasında 7, 8, 9 aylık hamileyken kocası Matthew Koma ile seks alevinin nasıl ateşleneceği konusunda önerilerde bulunan insanlara "Hayır!" dediğini de söyledi.

4
Duff, podcast'teki sohbet sırasında 'Seks benim için pek ilginç değildi' dedi.
5
Cinsel dürtü eksikliği, önceki iki hamileliğiyle tam bir tezat oluşturdu, ünlü isim iki hamileliğinde de cinsel ilişkiyi 'gerçekten yararlı ve eğlenceli bir araç" olarak kullandığını söyledi.
6

7
8
9
10
11
12

Son Dakika Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu
Advertisement