Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu - Son Dakika

Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu

24.02.2021 15:26

Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez, İspanya'da yayın yapan bir moda sitesine çırılçıplak pozlar verdi.

1
Rodriguez, verdiği pozlarda göğüslerini ve cinsel organını büyük boyutlu bir çanta ile kapatırken bu pozlar, Avrupa basınında gündem oldu.
2
Aynı siteye bir de röportaj veren Georgina Rodriguez, hayatı boyunca büyük zorluklar yaşadığını ancak bu zorluklarla başa çıkmak için büyük mücadeleler verdiğini söyledi.
3
"Mücadelemin karşılığı olarak evren bana güzel bir aile verdi ve beni ödüllendirdi" diyen Rodriguez, iyi imkanlara sahip olsa da hayatının geri kalanında mücadele etmeyi sürdüreceğini söyledi.
4
Öte yandan Rodríguez, salgın döneminde de paylaşımlarına da devam ediyor.

5
Georgina Rodríguez, koronavirüs salgını sürecinde formunu koruyor.
6
İşte Rodríguez'in paylaşımlarından bazıları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler