Ronaldo ve Irina'nın Ayrılma Sebebi 'Bayan Popo' Mu? - Son Dakika

Ronaldo ve Irina'nın Ayrılma Sebebi 'Bayan Popo' Mu?

27.01.2015 14:17

1
Real Madrid'li futbolcu Cristiano Ronaldo'nun, 27 yaşındaki model sevgilisi Irina Shayk'i Borussia Dortmund ile oynadıkları Şampiyonlar Ligi yarı final maçı öncesi "Bayan popo" ünvanını taşıyan Brezilyalı model Andressa Urach ile aldattığı iddia edildi.

2
Ronaldo'nun kendisi ile iletişime geçtiğine çok şaşırdığını ancak "dünyanın en çekici erkeklerinden biri olarak gördüğü" futbolcuya hayır diyemediğini söyleyen Urach, Ronaldo ile Real Madrid'in Borussia Dortmund'a 4-1 yenildiği yarı final maçından 48 saat önce birlikte olduğunu söyledi.

3
Brezilyalı model "Ronaldo beni aradı ve internetteki resimlerimden çok etkilendiğini söyledi. Yatakta inanılmazdı. Vücudu bir Yunan tanrısı gibiydi ve saatlerce devam etti. Bütün gece popomdan bahsedip durdu" dedi.

4
Ronaldo ise resmi Twitter hesabından bir açıklama yaparak habere tepki gösterdi.

5
Ünlü futbolcu, “The Sun'ın, editoryal çizgisine uygun bir biçimde, benim üzerimden dikkat çekmek isteyen Andressa diye birinin konuştuğu bir makale yayınlayacağını öğrendim.

6
Bunun neden takımım için çok önemli bir maçtan bir gün önce yaşandığını merak ediyorum. Kişisel hayatımı boş yere etkilemeyi amaçlayan bu durum beni çok öfkelendirdi.

7
Şunu açıklamak isterim: Gerçekten 22 Nisan tarihinde Hotel Villa Magna'daydım ve Manu Sainz'a bir röportaj veriyordum. Bunu gazetecinin kendisi de doğrulayabilir. Bunun dışında her şey kurgudur ve yalandır” diye yazdı.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35

Son Dakika Ronaldo ve Irina'nın Ayrılma Sebebi 'Bayan Popo' Mu? - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement