Röntgenciliği Yeni Bir Seviyeye Taşıdı - Son Dakika

Röntgenciliği Yeni Bir Seviyeye Taşıdı

21.05.2013 19:57

Erkekler tuvaletinin aynasından kadınları izliyorlar

1
İskoçya'da Shimmy Club ismindeki bir gece kulübü röntgenciliği yeni bir seviyeye taşımış gibi görünüyor.
2
İskoç The Express Gazetesi'nin haberine göre, gece kulübünün kadınlar tuvaletinde bulunan aynalar çift taraflı olduğu ve arka taraftaki erkekler tuvaletinin aynasından kadınların izlenebildiği belirtildi.
3
Askmen Türkiye'nin haberine göre, polislerde bulunan ve sorguda kullanılan çift taraflı ayna tipi cam olduğunu reddetmeyen kulüp haklarında konuşulması için böyle bir tasarım yaptıklarını açıkladı.
4
Kadınlar tuvaletinden erkeklerin tuvaletinin izlenemediğini söyleyen kulübün müdavimlerinden bir kadın, "Bu kadınları seks objesi olarak gören erkeklerin bir ürünüdür ve bu kulübe bir daha asla uğramayacağım." dedi.
5
Ünlü kulübe İnsan Hakları Federasyonu tarafından dava açıldı.

Son Dakika Röntgenciliği Yeni Bir Seviyeye Taşıdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı Müstehcen sahneleri yetişkin film sitelerine sızan dizi Bridgerton izlenme rekoru kırdı Kapıdan kovulsa bacadan giren yıldız futbolcu Gonzalı Higuain'in takıntısı, güzel modelin itirafıyla ortaya çıktı Sadakatsiz'in çatlak Gönül'ü Instagram'da da pek aktif! Takipçi sayısı her geçen gün artıyor Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı