Son Dakika Haberleri: Röntgenciliği Yeni Bir Seviyeye Taşıdı

Röntgenciliği Yeni Bir Seviyeye Taşıdı

7 yıl önce

Erkekler tuvaletinin aynasından kadınları izliyorlar

1
İskoçya'da Shimmy Club ismindeki bir gece kulübü röntgenciliği yeni bir seviyeye taşımış gibi görünüyor.
2
İskoç The Express Gazetesi'nin haberine göre, gece kulübünün kadınlar tuvaletinde bulunan aynalar çift taraflı olduğu ve arka taraftaki erkekler tuvaletinin aynasından kadınların izlenebildiği belirtildi.
3
Askmen Türkiye'nin haberine göre, polislerde bulunan ve sorguda kullanılan çift taraflı ayna tipi cam olduğunu reddetmeyen kulüp haklarında konuşulması için böyle bir tasarım yaptıklarını açıkladı.
4
Kadınlar tuvaletinden erkeklerin tuvaletinin izlenemediğini söyleyen kulübün müdavimlerinden bir kadın, "Bu kadınları seks objesi olarak gören erkeklerin bir ürünüdür ve bu kulübe bir daha asla uğramayacağım." dedi.
5
Ünlü kulübe İnsan Hakları Federasyonu tarafından dava açıldı.Haber Yayın Tarihi: 21.05.2013 07:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu