Son Dakika Haberleri: Ünlü Model Doğum Sonrası Anne Karnı ile Kamera Karşısında!

Ünlü Model Doğum Sonrası Anne Karnı ile Kamera Karşısında!

7 ay önce

Victoria's Secret podyumuna veda ettikten sonra markaların en çok peşinde olduğu mankenlerden biri haline gelen Rosie Huntington Whiteley doğumundan altı ay sonra kamera karşısına geçti. Ünlü modelin çekimdeki ‘anne karnı' dikkatlerden kaçmadı...

1
Bir zamanlar Victoria's Secret podyumlarında fırtına gibi esen Rosie Huntington Whiteley, şimdilerde anneliğin tadını çıkarıyor.
2
Uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Jason Statham ile Jack adını verdikleri bir erkek bebek dünyaya getiren Rosie Huntington Whiteley, fazla vakit yitirmeden mesleğine geri döndü.
3
30 yaşındaki model, tanıtım yüzü olduğu firmanın yeni koleksiyonu için Bahamalar'da kamera karşısına geçti. Huntington Whiteley, çekimin bir bölümünde üstsüz poz verdi.
4
Güzel modelin hamileliğinin izlerinin henüz silinmediği de dikkatlerden kaçmadı.
5
6
7
8
9
10
11
12
Ama asıl dikkat çeken Rosie'nin doğumdan sonra kalan hafif "annelik göbeği" oldu.
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30Diğer Galeriler

İç Çamaşırı Defilelerinin Yıldızı ama Podyuma Çıkmak İçin Bunu Yapmak Zorunda 6 Aylık Japon Bebek, Gür Saçlarıyla Fenomen Oldu Ölen Babasıyla Öpücüklü Selfie Çeken Fenomen Olay Yarattı! Arka Bahçesindeki Esrarengiz Delikten Şüphelendi! Kazdıktan Sonra Olanlar İnanılmaz Bu Şehirde Eksi 40 Derece Normal Sayılıyor