Son Dakika Haberleri: Ünlü Model Doğum Sonrası Anne Karnı ile Kamera Karşısında!

Ünlü Model Doğum Sonrası Anne Karnı ile Kamera Karşısında!

2 yıl önce

Victoria's Secret podyumuna veda ettikten sonra markaların en çok peşinde olduğu mankenlerden biri haline gelen Rosie Huntington Whiteley doğumundan altı ay sonra kamera karşısına geçti. Ünlü modelin çekimdeki ‘anne karnı' dikkatlerden kaçmadı...

1
Bir zamanlar Victoria's Secret podyumlarında fırtına gibi esen Rosie Huntington Whiteley, şimdilerde anneliğin tadını çıkarıyor.
2
Uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Jason Statham ile Jack adını verdikleri bir erkek bebek dünyaya getiren Rosie Huntington Whiteley, fazla vakit yitirmeden mesleğine geri döndü.
3
30 yaşındaki model, tanıtım yüzü olduğu firmanın yeni koleksiyonu için Bahamalar'da kamera karşısına geçti. Huntington Whiteley, çekimin bir bölümünde üstsüz poz verdi.
4
Güzel modelin hamileliğinin izlerinin henüz silinmediği de dikkatlerden kaçmadı.
5
6
7
8
9
10
11
12
Ama asıl dikkat çeken Rosie'nin doğumdan sonra kalan hafif "annelik göbeği" oldu.
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

YORUMLAR


Diğer Galeriler

EDHO'nun Meltem'i, Instagram Pozlarıyla Nefes Kesiyor! Bu Soruyu Kimse Bilemiyor! Resimdeki Kadınlardan Hangisi Adamın Eşi Kanser Hastası Kadın, Bebeği İçin Kendi Canını Hiçe Saydı! Çukur'un Son Bölümü Twitter'ın Diline Düştü Dünyanın En Genç Milyonerinin Mütevazı Hayatı, Görenleri Hayrete Düşürüyor!