Son Dakika Haberleri: İrlandalı Kainat Güzeli Göründüğü Kadar Kusursuz Değil!

İrlandalı Kainat Güzeli Göründüğü Kadar Kusursuz Değil!

11 ay önce

2010 Miss Universe yarışmasında İrlanda'yı temsil eden Rozanna Purcell, Instagram hesabından 'aslında kimse kusursuz değildir' temalı paylaşım yaptı.

1
2010 yılında İrlanda'yı Miss Universe yani Kainat Güzeli yarışmasında temsil eden model Rozanna Purcell, bacaklarındaki selülitleri ve çatlakları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
2
Paylaşımı binlerce beğeni ve yoruma alan Purcell, yaptığı paylaşımla kendi bedenlerinden memnun olmayan, bu nedenle kendilerine güvenlerini kaybeden kadınlara mesaj vermeyi amaçladığını belirtti.
3
Paylaşımına, "Hatırlıyorum, bacaklarımdaki bu çatlakları ilk fark ettiğimde 11 ya da 12 yaşındaydım. Kedimin beni tırmaladığını düşündüm" şeklinde başladığı uzun bir not düşen güzel model, bacaklarındaki çatlakları ilk fark ettiği andan sonra sürekli takip etmiş. Sonra da herkeste olmayan ya da olsa da kimseye göstermeyeceği bu çatlakların kendine özgü olduğunu düşünmeye başlamış.
4
Yaşı ilerleyip bir genç kız olduğunda aslında o çatlakların sergilenecek kadar güzel bir durum olmadığının farkına varmış.
5
Rozanna Purcell, çatlak ve selülitleri ile ilgili, " Şimdi bile böylesine düzeltilip rötuşlanmamış fotoğrafları nadir olarak görürsünüz" dedi.
6
28 yaşındaki model, son iki yıldır şort ve etek giyerek sokakta gezerken insanların çatlaklarına ve selülitlerine baktıklarının aklına gelmediğini belirtiyor.
7
Rozanna Purcel, bedeninde oluşan çatlak ve selülitlerin çok normal olduğunu ve herkesin vücudunda meydana gelebileceğini de ekliyor.
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 29.12.2018 10:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Bambaşka biri oldu