Rugby Oyuncusu Ölü Bulundu - Son Dakika

Rugby Oyuncusu Ölü Bulundu

27.09.2010 13:19

1
İngiltere rugby ligi oyuncusu Terry Newton (31), Greater Manchester'daki evinde asılı halde bulundu.
2
Şubat ayında 'insan büyüme hormonu' aldığı tespit edilen Newton, 2 yıl uzaklaştırma cezası almıştı.
3
Greater Manchester polisi, uzun süredir kendisinden haber alınamayan ve hayatından endişe edilen eski İngiltere rugby ligi oyuncusu 31 yaşındaki Terry Newton'un,Orrell bölgesinin Wigan kentindeki evinde Pazar günü öğleden sonra asılı olarak bulunduğunu açıkladı.
4
Eski Leeds, Wigan ve Brodford rugby takımları oyuncusu Newton'un, Şubat ayında 'insan büyüme hormonu' aldığının terpit edilmiş ve 2 yıl bu spordan uzaklaştırma cezası almıştı.
5
Newton, Rugby otoritelerinin aldığı bu karara saygı duyduğunu ve en kısa zamanda sahalara geri dömek istediğini açıklamıştı.
6
Kısa bir süre önce eşinden boşanan iki çocuk babası Newton'un, eroin bağımlısı kız kardeşinin ölümünden büyük bir üzüntü duyduğu ve bunalımda olduğu ifade edildi.
7
8
9
10

Son Dakika Rugby Oyuncusu Ölü Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti